امروز سه شنبه ۲۹ آبان ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2018/11/20

iOS9.3 سیستم عاملی پایدارتر از اندروید ۶


پنج شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ ۲۸۷ views
دسته: اخبار

تجزیه و تحلیل های انجام شده توسط کمپانی Apteligent  درباره پایداری و عملکرد سیستم های اپل نشان دهنده این میباشد که بر اساس نتایج به دست آمده سیستم عامل جدید اپل در مقایسه با ورژن های قدیمی ترخود پایدارتر میباشد.

ورژن جدید سیستم عامل iOS9.3  نسبت به مدل های قبلی خود باگ و مشکلات کمتری را دارد و دیوایس های اپلی کمتر با این ورژن به مشکل خورده اند.اما با این حال دارای یک سری مشکلات میباشد که در دیوایس های آیفون ۶s و ۶s plus ظاهر شده است . به این صورت کاربران این دسته از محصولات اپل به محض نصب سیستم عامل جدید در اجرا کردن برنامه ها دچار مشکل میشوند .این درصد پایداری را باید با چشم پوشی این مشکل در نظر گرفت.

بر اساس گزارشات انجام شده طی ۸ روز گذشته ،نرخ ناپایداری سیستم عامل جدید با چشم پوشی از مشکلش ۲٫۲ درصد بوده است ، در حالی که نرخ ناپایداری سیسم عامل اندروید ۶ حدود ۲٫۶ بوده است و در این راستا از نظر رتبه بعد از iOS9.3 قرار میگیرد.

در ادامه گزارشات نرخ ناپایداری  iOS 8, iOS 9 وiOS 9.2 حدود ۳٫۲ بوده است. این در حالی است که iOS9.3 حتی نسبت به ورژن قبلی خود هم پایداری قابل توجهی را دارد .به همین علت این سیستم عامل به عنوان پایدارترین سیستم عامل در تاریخ اپل تا کنون  شناخته شده است.

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی

Processing your request, Please wait....

برچسب ها


کلمه رمز جهت بازگشايي فايل فشرده عبارت www.digidownload.ir مي باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of

آمار سایت

 • ۷۴۲
 • ۴۰
 • ۳۷۲
 • ۴۴
 • ۳,۴۸۲
 • ۹,۵۸۲
 • ۸۶,۰۷۳
 • ۲,۸۳۵,۷۵۹
 • ۷۱,۴۱۰
 • ۴۰
 • ۵,۹۸۴