امروز پنج شنبه ۴ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/24

iOS10 چه قابلیت هایی خواهد داشت


چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ ۲۰۰ views
دسته: اخبار

 

در کنفرانس بعدی اپل شاهد معرفی iOS10 خواهیم بود .به احتمال زیاد کنفرانس بعدی WWDC اپل در تاریخ ۱۳ ژوئن – ۱۷ ژوئن در محل همیشگی  برگزار خواهد شد. اما بر اساس آخرین اخباری که منتشر شده است بعضی از قابلیت های سیستم عامل جدید به بیرون درز کرده است.

یکی از قابلیت های قابل توجه پنهان کردن برنامه های پیش فرض میباشد که کد های isFirstParty و isFirstPartyHideableApp که به تمام اپلیکیشن های موجود در اپ استور اضافه شده است قابلیت مخفی شدن اپلیکیشن را روشن میسازد. این کد ها در اپلیکیشن هایی مانند قطب نمای اپل Compass افزوده شده است که صحت این خبر را مشخص میکند.در حالی که چند ماه پیش تیم کوک با این قابلیت مخالف بود و این نظر را داشت که مخفی کردن برنامه های پیش فرض تاثیرات منفی خواهد داشت .اما با توجه به گزارشات جدید این قابلیت در سیست عامل جدید اضافه خواهد شد.

یکی دیگر ازقابلیت ها ، تغییرات در بخش اپلیکیشن عکس میباشد  که کاربران iOS قادر به ویرایش اطلاعات EXIF وقسمت های خاصی از یک عکس به طور مستقیم از داخل نرم افزار خواهد بود.همچنین در قسمت اموجی ها ۷۴ شکلک جدید به کیبورد اضافه خواهد شد.

اما تمامی این قابلیت ها در حد شایعه میباشد و فقط باید منتظر کنفرانس و معرفی قابلیت های جدید باشیم تا ببینیم کدام یک به واقعیت میپیوندد.

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216