امروز پنج شنبه ۴ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/24

۳D Touch چقدر به کار کاربران آیفون می آید؟!


پنج شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴ ۱۸۲ views
دسته: اخبار

بسیاری از ویژگی های جدیدی که برای اولین بار به دنیاری تلفن های همراه قدم می گذارند، تنها برای جذب مخاطب به کار می روند و یا شاید هنوز توسعه کامل را نیافته باشند تا کاربردی جلوه کنند.سنسور ضربان قلب سامسونگ نمونه ای از این دست است. اپل به تازگی قابلیت ۳D touch را به آیفون اضافه کرده است.نظرسنجی جالبی انجام شده است که میزان و نحوه استفاده کاربران از ۳D touch را مشخص می کند.برای بررسی نتایج جالب این نظرسنجی

همانطور که گفتیم عده ای از ویژگی هایی که شرکت های ساخت تلفن همراه به گوشی های خود اضافه می کنند تنها برای تمییز دادن خود از سایر برندها برای جذب مقطعی مشتری است و بعد از مدتی توسط کاربران و نیز توسط خود شرکت سازنده کنار گذاشته می شوند. اما در مقابل نیز عده ای دیگر از ویژگی ها که برای اولین بار نیز یک شرکت آن را به تلفن های هوشمند خود وارد می کند، به سرعت فراگیر می شود و شرکت های دیگر نیز در گوشی های خود این ویژگی را اعمال می کنند و به مرور زمان کارایی آن توسعه پیدا می کند؛ درست مانند حسگر اثر انگشت که اپل نیز جز پیشگامان در این عرصه بود و امروزه همه ی برندها در صدد تجهیز تلفن هوشمند خود به یک سنسور اثر انگشت هستند.صد در صد کاربران معیار خوبی برای ماندن یا نماندن ویژگی های جدید در تلفن های هوشمند هستند و اگر هر ویژگی با استقبال آن ها مواجه نشود و کاربران را به سوی خود جذب نکند به مرور از دور خارج خواهد شد.

۳D touch اپل قابلیت نوپایی است که به تازگی وارد عرصه شده است و هنوز راه زیادی برای توسعه در پیش دارد ولی خوب است تا در همین ابتدای کار ببینیم چند درصد از کاربران اپل در حال حاظر از این سنسور استفاده می کنند و یا بهتر است بگویبم می خواهیم بدانیم آن را به چه نحوی استفاده می کنند.از عده ای از صاحبان iPhone 6s و ۶s Plus این سوال پرسیده شد و معلوم شد که در حال حاظر نیمی از کاربران آن را تنها برای نشان دادن به دوستان و آشنایان به کار می برند یا بعد از مدتی استفاده آن را کنار گذاشته اند.حدود ۱۳ درصد گفته اند که همیشه از آن استفاده می کنند و ۳۲ درصد نیز اطلاعاتی درباره این سنسور حساس به فشار نداشته اند.

به طور حتم درصد کاربران این تکنولوژی در آینده با افزایش قابلیت های این ویژگی و توسعه آن افزایش خواهد یافت ولی در حال حاظر این فناوری هنوز نتوانسته است کاربران را به سوی خود جذب کند.ولی حتما به زودی اتفاقات خوبی در انتظار این تکنولوژی جدید است که همه را مجذوب به استفاده از خود می کند.جالب است بدانید که سیستم به کار گرفته شده در گوشی های اپل به چند درجه از فشار حساس است که کار با آن را بسیار شیرین می کند و توسعه دهندگان را مجاب به کارایی بالای خود می کند.

 

در ادامه می توانید جدول نتایج را  مشاهده کنید:

منبع : phoneare

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216