امروز سه شنبه ۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/22

گوگل ۸۰ درصد بازار مایکروسافت را تصاحب کرده است !


پنج شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۷۹ views
دسته: اخبار

مدیر مرکز Google for Work به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های شرکت گوگل اعلام کرد که با برنامه‌ریزی‌های خود بیش از ۸۰درصد سهم مجموعه نرم‌افزاری Office مایکروسافت را می‌گیرد و حاکمیت بازار جهانی نرم‌افزارهای سازمانی را به خود اختصاص می‌دهد.

مجموعه نرم‌افزاری Office مایکروسافت محبوب‌ترین نرم‌افزار سازمانی در جهان محسوب می‌شود و طی ۲۰ سال گذشته این عنوان را در اختیار داشته است. این نرم‌افزار برای مقابله با رقبای ضعیفی چون IBM Lotus به خوبی عمل کرده است.ولی حدود یک دهه قبل در سال ۲۰۰۵ میلادی گوگل برای نخستین بار وارد این عرصه شد و رقابت خود را با مجموعه نرم‌افزاری مایکروسافت آغاز کرد. از همان ابتدا گوگل اعلام کرد مجموعه نرم‌افزاری خود را به صورت اینترنتی در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهد تا از هر مکان و در هر زمان بتوان به اسناد مربوطه دسترسی داشت.

هم‌اکنون ۱۰ سال از آن زمان گذشته و گوگل معتقد است که پیشرفت‌های فراوانی را در این زمینه رقم زده است. شرکت گوگل استراتژی ویژه‌ای در دست دارد که نتایج مثبت را به کمک آن به دست آورده است. این شرکت اینترنتی ادعا می‌کند ابزارهای کاربردی آن مبتنی بر اینترنت ۸۵ تا ۹۰درصد قابلیت‌های مجموعه نرم‌افزاری Office مایکروسافت را ارایه می‌دهند. گوگل معتقد است که ۱۰ تا ۱۵ درصد باقیمانده اهمیت چندانی ندارد و با همین ابزارها می‌تواند توجه همه کاربران سازمانی را به خود جلب کند.قابلیت نرم‌افزارهایی مانند Word و Excel که بیشترین کاربرد را دارند، در ابزارهای گوگل ارائه شده است.

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216