امروز پنج شنبه ۴ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/24

گوگل و لنوو از «e» مشابهی در لوگوی خود استفاده کرده‌اند


یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۸۵ views
دسته: اخبار

گوگل و لنوو امسال شرکت‌های زیادی لوگوی خود را تغییر دادند. در بین شرکت‌های مطرح حوزه فناوری گوگل و لنوو شاخص‌ترین موارد بودند. لنوو در ماه ژوئن و گوگل طی هفته گذشته اقدام به تغییر ظاهر لوگوی خود کردند. اما به نظر می‌رسد شباهت خاصی بین لوگوی این دو شرکت وجود دارد. با زومیت هراه باشید.

در لوگوی اولیه، هر دو شرکت حرف «e» مخصوص به خود را داشتند ولی با تغییری که در ظاهر لوگوی خود دادند حالا حرف «e» مورد استفاده در لوگوی جدید گوگل و لنوو شباهت زیادی به هم دارد. زاویه کج بودن حرف «e» حالا در هر دو لوگو یکسان است. البته ممکن است که این شباهت بسیار اتفاقی باشد ولی بدون شک وقتی این دو شرکت با هم همکاری کنند می‌تواند سینرژی بصری خاصی را ایجاد کند. وقتی از فرر جونز که در زمینه طراحی لوگو فعالیت می‌کند، سوال شد که نظرش در مورد لوگوی جدید گوگل چیست او جمع‌بندی خود را با ذکر این جمله بیان کرد که: من فقط امیدوارم این «e» مُد نشود.

در حال حاضر دو شرکت بزرگ دنیای فناوری از این «e» در لوگوی خود استفاده می‌کنند و هنوز هم تعداد بسیار زیاد دیگری از شرکت‌های بزرگ و کوچک در دنیای فناوری وجود دارند که ممکن است از این «e» با شکل و شمایل مخصوص مورد استفاده در لوگوی لنوو و گوگل استفاده کنند و البته برخی شرکت‌های خارج از حوزه فناوری هم از این «e» استفاده می‌کنند که باعث می‌شود کمی جدی‌تر به قضیه نگاه کنیم. شاید واقعا استفاده از این «e» مفهوم خاصی داشته باشد. نظر شما چیست؟

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216