امروز پنج شنبه ۱ فروردین ماه ۱۳۹۸ برابر است با 2019/03/21

گوگل اولین بروزرسانی امنیتی ماهانه اندروید را منتشر کرد


پنج شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ ۱۹۲ views
دسته: اخبار

همانطور که در اخبار گذشته اعلام کردیم پس از باگ مهم امنیتی که به نام  Stagefright شناخته میشود گوگل اعلام کرد از این پس بروزرسانی های امنیتی ماهانه را برای دستگاه های نکسوسی منتشر میکند.

گوگل،سونی و سامسونگ  هرکدام پس از شناخته شدن این باگ تصمیم گرفتند هر ماه بروزرسانی های امنیتی را برای دستگاه هایشان منتشر کنند تا اندروید موجود در دستگاه هایشان بیش از پیش امن تر شود حال پس از گذشت چند روز از این سخن ،کمپانی گوگل اولین بسته بروزرسانی امنیتی ماهیانه دستگاه های نکسوسی که  شامل نکسوس ۴، نکسوس ۵، نکسوس۶، نکسوس ۷و نکسوس ۹ و ۱۰ است را منتشر کرده است .

در صورتی که هنوز این بروزرسانی را دریافت نکرده‌اید، باید بدانید کهاین بسته بروز رسانی با سرعت زیادی دانلود و نصب میشود. برای مثال باید به بروزرسانی نکسوس ۵ با اندروید ۵٫۱٫۱ اشاره کرد. این بروزرسانی شماره‌ی بیلد نسخه‌ی ۵٫۱٫۱را از LMY480B به LMY481 ارتقا داده است. لازم به ذکر است حجم این بروزرسانی ۱۰٫۱ مگابایت است که می‌توان آن را طی ۹ دقیقه دانلود و نصب کرد. البته تعداد اپلیکیشن‌های نصب شده روی گوشی‌هوشمند نیز تاثیر مستقیمی روز زمان نصب این بروزرسانی ‌ها دارد. آخرین بروزرسانی ارائه شده تغییر محسوسی را در عملکرد کلی سیستم عامل ایجاد نکرده است.

همچنین باید اعلام کنیم این بروزرسانی ها با بروزرسانی های سیستمی اندروید متفاوت است .

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216