امروز دوشنبه ۱ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/21

گوگل اولین آمار کاربران اندروید ۶ را منتشر کرد!


دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴ ۱۶۱ views
دسته: اخبار

گوگل طبق سنت همیشگی خود ، در آخر هر ماه میلادی، گزارشی از وضعیت توزیع نسخه های مختلف اندروید را ارائه میکند که در جدیدترین گزارش منتشر شده از ماه اکتبر، اندروید ۶٫۰ مارشمالو بالاخره با وجود سهم اندک۳ دهم درصدی وارد جدول شد

در سپتامر گذشته گوگل بازهم مثل گذشته آمار استفاده کنندگان نسخه های مختلف اندروید را منتشرکرد در این آمار اندروید لالی پاپ با وجود این که یک سال از عرضه آن گذشته است توانسته بود سهمی بیش از ۲۰ درصد را تصاحب کند هرچند در ماه گذشته اندروید ۶ منتشر شده بود اما در آمار ماهانه گوگل دیده نمی شد اما در این ماه بالاخره این نسخه از اندروید با سهم اندک ۳ دهم درصدی دیده شده است.

نکته قابل توجه در این آمار کم شدن میزان سهم اندروید های قدیمی همانند فرویو و رسیدن سهم آن به ۲ دهم درصد است که پیش بینی میشود در ماه آینده نیز این آمار کمتر از قبل شود.خبر خوب برای اندروید مارشمالو این است که این نسخه از اندروید بزودی سهم بیشتری را کسب خواهد کرد چرا که شرکای تجاری گوگل با ارائه بروزرسانی برای تلفن های پرچمدار خود که کاربران بیشماری دارند سهم این نسخه را افزایش میدهند.

با نگاهی به این آمار در میابیم اندروید لالی پاپ سهمی معادل با ۲۵٫۱ درصد دارد که در مقایسه با اکتبر امسال سهم آن ۲ درصد رشد داشته و یک چهارم کل خانواده اندروید است ،و اندروید کیت کت نیز با سهم ۳۷٫۸ درصد همچنان پیشتاز است .اندروید جیلی بین نیز با ۲۹ درصد سهم و کاهش ۱٫۲ درصدی نسبت به ماه قبل همچنان در اندروید پس از کیت کت بیشترین سهم را دارد .

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216