امروز سه شنبه ۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/22

کاهش کیفیت سرویس های اپل


پنج شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۹۷ views
دسته: اخبار

کمپانی اپل همیشه به دلیل پشتیبانی خوب مورد تشویق و تمجید قرار گرفته است اما آنچه که اخیرا آمار ها نشان میدهد به نظر میرسد این کیفیت برای همیشه پایدار نیست و به شدت کاهش یافته است .

گزارش هایی که اخیرا توسط موسسه  StellaService نشان می‌دهند که اپل در سه ماهه دوم سال امسال از نظر کیفیت پشتیبانی از مشتریان خود دچار کاهش کیفیت شده است بر اساس اعلام این موسسه سرویس پشتیبانی اپل در این سه ماهه توانسته به جایگاه ۲۵ ام تنزل پیدا کندهرچند اپل از لحاظ ارسال محصولات و سیاست تعویض و پس گرفتن کالای خود در مقام ۱۴ این لیست قرار گرفته است و باز پس دادن مبلغ با سرعت دوبرابر صورت گرفته است اما از نظر کیفیت پشتیبانی مشتریان با کاهش رتبه مواجه شده است

لازم به ذکر است سرعت پردازش سفارشات از ۳٫۱ روز در سال گذشته به ۲٫۶ روز کاهش یافته است که بسیار رتبه خوبی است. همچنین اپل موفق شده که هشت ماه پیاپی سفارشات ارسالی توسط سرویس یک روزه‌ی خود را در همان روز بدون هیچ تاخیری تحویل مشتریان بدهد.اما با کنار گذشتن این آمار ها در نقطه مقابل اپل امتیازات اپل در زمینه‌ی تماس‌های تلفنی، ایمیل و چت کاهش یافته، همچنان که در زمینه مدت زمان پاسخ گویی  مدت زمان انتظار برای اتصال به اپراتور در صورت تماس تلفنی از ۳۴ ثانیه در سه ماهه‌ی گذشته به ۶۳ ثانیه رسیده است. به علاوه چت‌ها در ۹۴ درصد مواقع باعث حل مشکل شده‌اند که نسبت به عدد ۹۷ درصد در سه‌ماهه‌ی گذشته کاهش ۳ درصدی را تجربه کرده است .

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216