امروز یکشنبه ۴ فروردین ماه ۱۳۹۸ برابر است با 2019/03/24

کاربران نسبت به بروزرسانی های حجیم ویندوز ۱۰ شکایت دارند


پنج شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ ۱۹۱ views
دسته: اخبار

برخی کاربران ویندوز ۱۰ از شرکت مایکروسافت به علت به روزرسانی‌های حجیم ویندوز ۱۰ انتقاد کرده‌اند، زیرا این به روزرسانی‌ها باعث مصرف بالای دیتا می‌شود.

مایکروسافت بروزرسانی‌های ویندوز ۱۰ را اجباری اعلام کرده و در اکثر موارد این کار به طور خودکار و بدون اطلاع کاربر انجام می‌شود. نتیجه این وضعیت راه‌اندازی خودکار رایانه از یکسو و مصرف شدن صدها مگابایت ترافیک اینترنت کاربران بدون کسب اجازه یا حتی اطلاع انهاست. این امر به خصوص برای کاربرانی که از محدودیت ترافیک برخوردارند ناراحت کننده است.بررسی‌های برخی سازمان‌های مدنی مدافع حقوق مصرف کنندگان نشان می‌دهد که به روزرسانی خودکار ویندوز ۱۰ قبض‌های سنگین اینترنت را به کاربران تحمیل کرده است.

به عنوان مثال قبض اینترنت کاربری در نیوزلند به همین علت به رقم سرسام‌آور ۵۳۲ دلار رسیده است.این سازمان‌ها از مایکروسافت خواسته‌اند تنظیمات ویندوز ۱۰ را به گونه‌ای تغییر دهد که پهنای باند کاربران تا این حد مصرف نشود. آنها همچنین خواستار ارائه آموزش‌های لازم در این زمینه شده‌اند.دانلود این حجم از اطلاعات علاوه بر تحمیل هزینه به کاربران سرعت اتصال به اینترنت را هم کاهش می‌دهد و آن مساله به خصوص در کشورهای در حال توسعه موجب نگرانی کاربران شده است.

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216