امروز شنبه ۴ اسفند ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/02/23

چگونه یک برنامه جامع برای بازاریابی داشته باشیم ؟


یکشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴ ۱۷۹ views
دسته: اخبار

بازاریابی برای فروش یک محصول یا چندین محصول کار ساده ای نیست برای فروش باید یک برنامه زیزی جامع و اهدافی مشخص داشت تا نتیجه مطلوبی بدهد و درصورتی که اهداف مشخص نباشد هیچ نتیجه ای در بر نخواهد داشت در این مقاله نکاتی را بیان میکنیم که بتوانید یک برنامه ریزی جامع برای بازاریابی خود تدوین کنید .

۱. هدف را مشخص کنید

هدف واقع گرایانه اما چالش برانگیز برای خود انتخاب کنید. انتخاب هدف و سپس انتخاب مسیر خیلی ساده تر است.

۲. اهداف کوچک را تعیین کنید

زمانی که میخواهید به یک سفر طولانی بروید در طول مسیر ایستگاه هایی انتخاب میکنید تا زمانی که به آنجا رسیدید مقداری استراحت کنید. این کار در زمان ریختن برنامه ی بازاریابی هم انجام میشود. هدف اصلی را در نظر بگیرید و آن را کوچک کنید تا هر مقدار که کار کنید بتوانید پیشرفت خود را اندازه گیری کنید.

۳. تعیین بودجه

پیش از شروع بازاریابی باید اهداف خود را با برنامه بودجه خود تنظیم کنید. برای بازاریابی چنل ها و روش های متفاوتی وجود دارد پس باید تعیین کنید از هرکدام از این روش ها چه انتظاری دارید و جقدر میخواهید در آنها هزینه کنید.

۴. وقت انجام است

۸۰ درصد از وقتتان را در چنلی صرف کنید که در حال سود رساندن بیشتر از بقیه است. مهم است که نقطه ی قوت خود را حفظ کنید اما ۲۰ درصد از زمان را هم برای آزمایش روش ها و چنل های جدید بکنید شاید بتوانید دسترسی خود را به جامعه هدف افزایش بدهید.

۵. اندازه گیری کنید

 

در پایان هر ماه یا هر فصل برنامه بازاریابیتان را اندازه گیری کنید چقدر به موفقیت نزدیک هستید٬ چقدر باید هزینه کنید و کجاها بیشترین سود را داشته اید.

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216