امروز سه شنبه ۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/22

چگونه با اپل واچ عکس های حرفه ای بگیریم


جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ ۱۶۹ views
دسته: اخبار

 

اگر شما جز کاربران خوش شانسی هستید که از اپل واچ استفاده میکنید ، میتوانید از قابلیت های آن در  موارد مختلفی استفاده کنید . شما میتوانید با داشتن اپلیکیشن Camera Remote بر روی اپل واچ به راحتی عکس بگیرید .فقط کافی است دوربین گوشی خود را تنظیم کنید ، به خصوص در شرایطی که میخواهید عکس های گروهی بگیرید و نمی توانید به آیفون دسترسی داشته باشید بسیار کاربرد دارد .

در چنین شرایطی بعد از قرار دادن آیفون در محل مناسب ، میتوانید تصویری که میخواهید بگیرید را در اپل واچ خود مشاهده کنید و بر اساس آن بهترین موقعیت برای قرار گیری آیفون در نظر بگیرید . بعد از تعیین مکان مناسب بدون دسترسی به آیفون میتوانید با اپل واچ عکس خود را بگیرید و در این مرحله اپل واچ برای شما در حکم ریموت عمل میکند .

 

در مرحله اول Camera app را بروی آیفون خود باز کنید .

در مرحله دوم : اپلیکیشن  Camera Remote را بروی اپل واچ باز کنید .

مرحله سوم : بعد از باز شدن اپلیکیشن بروی اپل واچ ، شما میتوانید  صفحه نمایش خود را برای کمک به موقعیت آی فون خود را بر روی سه پایه یا هر جای دیگراستفاده کنید.

مرحله چهارم :بعد از این که موقعیت آیفون به طور کامل مشخص شد . شما میتوانید از دو روش با کمک اپل واچ عکس بگیرید : ۱) immediate shutter

۲)three-second timer  یا اینکه میتوانید از دکمه کنار اپل واچ برای گرفتن عکس استفاده کنید .

 

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216