امروز پنج شنبه ۴ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/24

چرا خرید نسخه دوسیمکارت تلفن های پرچمدار اندرویدی توصیه نمیشود ؟


یکشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴ ۱۸۴ views
دسته: اخبار

بسیاری از افراد تلفن های پرچمدار اندرویدی را به دلیل برتری سخت افزاری و نرم افزاری نسبت به میان رده های اندرویدی انتخاب میکنند اما صرفا خرید یک پرچمدار نمیتواند دلیل بر بروزرسانی های بهتر باشد در این مقاله نکاتی را که برای خرید تلفن های پرچمدار اندرویدی باید رعایت کنید را بازگو میکنیم.

یکی از عمده دلیل هایی که کاربران محصولات اندرویدی تلفنی انتخاب میکنند که پرچمدار باشد بروزرسانی های نرم افزاری است که اصولا تلفن های پرچمدار اندرویدی همانند محصولات اپل نسخه های جدید اندروید را زودتر از بقیه دریافت میکند اما از آنجایی که شرکت ها تلفن های پرچمدار خود را در مناطق مختلفی عرضه میکنند معمولا نسخه های اروپایی و آمریکایی این تلفن ها بروزرسانی های نرم افزاری را زودتر از بقیه دریافت میکنند.

نسخه دو سیمکارته یک تلفن پرچمدار را به هیچ وجه نخرید مگر مجبور باشید ،علت این گفته بر این اساس است که از آنجایی که بروزرسانی های مناطق اروپایی و آمریکایی زودتر از بقیه نقاط منتشر میشود و تلفن های مناطق اروپایی همگی تک سیمکارت هستند پس طبیعتا نسبت به نسخه های مخصوص خاور میانه پرچمداران بروزرسانی های بیشتر و سریعتری خواهند داشت .به لحاظ سخت افزاری معمولا تلفن های دوسیمکارته پرچمدار با نسخه های تک سیمکارته تفاوت خاصی ندارند اما مهمترین بحث در بروزرسانی به نسخه های جدید است که اهمیت این موضوع را دو چندان میکند.

نکته: این مورد در تلفن های میان رده هم تا حد زیادی صادق است و کاربران نسخه های تک سیمکارته تلفن های اندرویدی میان رده نیز در صورت انتشار بروزرسانی زودتر از بقیه دریافت میکنند.

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216