امروز سه شنبه ۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/22

پیشرفت لنوو تا سال ۲۰۱۷ در بازار سرور ها


جمعه ۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۴۷ views
دسته: اخبار

شرکت لنوو پس از ارائه درخواست خرید بخشی از شرکت آی‌بی‌ام که به فعالیت‌های مربوط به سرورهای شبکه مربوط است، به‌صورت رسمی قصد ورود به بازار سرورها را دارد.

شرکت لنوو در میان کاربران خانگی به خاطر تلفن‌های همراه هوشمند و کامپیوترهای خانگی خود به‌خوبی شناخته شده است ولی کمتر کسی این شرکت را به‌واسطه ابزار شبکه در سطوح بالا می‌شناسد.با این وجود مسئولان لنوو قصد دارند تا به سطحی جدید از بازار تولید سرورهای شبکه وارد شوند و در این راه نیز قصد دارند تا فناوری‌های مربوط به انجام این کار را خریداری کنند.این شرکت برای انجام این امر به سراغ شرکت آی‌بی‌ام رفته است و قیمت معماری ساختاری IBM x86 را جویا شده است تا سازوکار سرورهای خود را به‌واسطه این موضوع بهبود بخشد.

شایان ذکر است که در حال حاضر شرکت لنوو تنها دو محصول در رده سرورهای شبکه را در اختیار دارد که با نام‌های ThinkServer و System X شناخته می‌شوند. در طول سال‌های گذشته عرضه این دو محصول با همکاری آی‌بی‌ام انجام می‌شده است ولی مسئولان لنوو قصد دارند تا با خریداری کردن IBM x86 به سراغ خودکفا شدن در این بخش بروند.متخصصان پیش‌بینی کرده‌اند که این امر در سال آینده میلادی محقق نخواهد شد ولی در سال بعدی آن یعنی سال۲۰۱۷ شاهد قدرت گرفتن لنوو در بازار سرورهای شبکه خواهیم بود.

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216