امروز سه شنبه ۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/22

پتنت جدید اپل برای تولید صفحات نمایش خمیده


شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴ ۳۲۹ views
دسته: اخبار

به اپل حق ثبت اختراع برای فرمی که آن را درسال ۲۰۱۳ برای یک صفحه نمایش منحنی پر کرده بود ، اعطا شده است . نکته قابل توجه این است که این پتنت نه تنها صفحات نمایش خمیده مانند Samsung Galaxy S6 edge را پوشش میدهد بلکه دارای قابلیت انعطاف پذیری میباشد که میتواند محتوای بیشتری را نسبت به رقبا خود نمایش دهد ، بدون اینکه نیازی باشد سایز صفحه نمایش را تغییر دهد .

با ثبت این اختراع اپل میتواند آیفون را یه صورت استوانه ، کره یا هر شکل دیگری درآورد . با تئوری اپل میتواند آیفونی را بسازد که کاملا از جنس شیشه باشد و دکمه های خاص آن با فناوری ۳D Touch  جایگزین شود . هم چنین اپل میتواند با داشتن صفحه نمایشی انعطاف پذیر ، صفحه نمایشی دیگر در پشت گوشی قراردهد و تصاویری ۳ بعدی ایجاد کند . درحالی که ماشاهد تصاویر ۳ بعدی بر روی گوشی هایی مانند HTC EVO 3D و   بودیم اما در این دو مدل از فناوری دیگری استفاده شده بود  LG Thrill 4G

 

هم چنین اپل پتنتی را برای وارد کردن passcode های خاص توسط تاچ آیدی به ثبت رسانده است . بر خلاف اندروید الگوهایی که برای باز کردن صفحه نمایش استفاده میشود محدود است و  فقط کاربر مجاز است از نقاطی که در صفحه وجود دارد، عبور کند.اما اپل این امکان را به کاربر میدهد تا بتواند الگوهای سخت تری را ایجاد کند ، که شناسایی این الگو توسط سایر کاربران امکان پذیر نباشد .

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216