امروز پنج شنبه ۱ فروردین ماه ۱۳۹۸ برابر است با 2019/03/21

ویندوز ۱۰ روی بیش از ۲۵ میلیون رایانه نصب شده است


شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۵۵ views
دسته: اخبار

به نظر می‌رسد که ویندوز ۱۰با استقبال خوبی از سوی کاربران مواجه شده است و از آنجا که پیش از این در زومیت خواندیم که جدیدترین بروزرسانی این ویندوز هم به تازگی ارائه شده به نظر می رسد مایکروسافت هم قدردان استقبال کاربران است و در نظر دارد تا به خوبی از ویندوز ۱۰  پشتیبانی کند. به تازگی اعلام شده که ویندوز ۱۰ تابحال روی بیش از ۲۵ میلیون دستگاه نصب شده است.

هفته گذشته مایکروسافت در نهایت ویندوز ۱۰ را بصوت رسمی برای همه کاربران منتشر کرد. در شرایطی که ۲۴ ساعت پس از این اتفاق مایکروسافت خبر از نصب این ویندوز روی ۱۴ میلیون دستگاه داد حالا منابع خبری مدعی شده‌اند که این عدد در حال حاضر ۲۵ میلیون را رد کرده و برخی هم مدعی نصب ۲۷ میلیون ویندوز ۱۰ روی دستگاه‌های مختلف شده‌اند.

در شرایطی که از زمان اوج نصب ویندوز ۱۰ که حتی به ۱۵۰۰ نصب در ثانیه رسیده بود فاصله گرفته‌ایم ولی نصب بیش از ۱۰ میلیون ویندوز ۱۰ دیگر طی هفته گذشته نشان می‌دهد که تقاضای زیادی برای این سیستم عامل در بین کاربران وجود دارد.

البته یک نکته را باید درنظر بگیریم و آن هم این است که شاید مقایسه میزان نصب ویندوز ۱۰ با ویندوز ۸ و ویندوز ۷ چندان درست نباشد چرا که ویندوزهای قبلی باید خریداری می‌شدند در حالی که ویندوز ۱۰ برای بسیاری از کاربران رایگان است.

به نظر می‌رسد تاکتیک جدید مایکروسافت برای در اختیار گذاشتن بروزرسانی رایگان ویندوز ۱۰ برای کاربران ویندوز ۱۰ و ویندوز ۸.۱ جواب داده است. طبق توزیع این سیستم عامل تا به امروز بسیاری از کاربران از سراسر دنیا این سیستم عامل را نصب کرده‌اند و این برای مایکروسافت یک موفقیت محسوب می‌شود. موفقیتی که این شرکت در شرایط فعلی به آن  نیاز دارد تا از طریق آن بتواند به توسعه دهندگان برای توسعه نرم‌افزارهایی برای استور مایکروسافت انگیزه دهد.

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216