امروز سه شنبه ۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/22

ویندوز ۱۰ اولین بروزرسانی بزرگ خود را دریافت کرد


یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ۳۰۳ views
دسته: اخبار

مایکروسافت مدتی پیش نسخه نهایی ویندوز ۱۰ را منتشر کرد ،نسخه نهایی ویندوز ۱۰ در ابتدای انتشار با استقبال های فراوانی روبرو شد و طولی نکشید که توانست در بیش از ۱۲۰ میلیون رایانه نصب شود و کاربران زیادی از بروزرسانی به آن ابراز رضایت کنند.

ویندوز ۱۰ آخرین نسخه ویندوز پس از ۸٫۱ و ۷ خواهد بود که به گفته ساتیا نادلا پس از ویندوز ۱۰ نسخه جدید دیگری منتشر نمیشود و فقط بروزرسانی های عمده و امنیتی برای آن منتشر میشود .ویندوز ۱۰ پس از عرضه مشکلات فراوانی داشت که با توجه به تازه منتشر شدن آن طبیعی به نظر میرسید در این مدت این ویندوز بروزرسانی های زیادی را دریافت کرد که تاحد زیادی مشکلات را حل کرد اما اکنون مایکروسافت با انتشار بروزرسانی عمده ای به نام پاییزه با شماره ساخت ۱۰۵۸۶ این نسخه ویندوز را به پایداری خوبی رسانده است و باگ های آن تا حد زیادی برطرف گردیده است.

گفته میشود در این نسخه سرعت ویندوز نسبت به ویندوز ۷ حدود ۳۰ درصد سریعتر شده است همچنین کورتانا و مایکروسافت اج همخوانی بیشتری با یکدیگر پیدا کرده اند حالا کورتانا میتواند به دفترچه تلفن های شما ،ایمیل ها ،آدرس ها و….. دست پیدا کند واز آن ها استفاده کند.لازم به ذکر است این بروزرسانی هم اکنون از طریق گزینه ویندوز آپدیت در دسترس کاربران در سرتاسر جهان قرار گرفته است و کاربران میتوانند از قسمت یاد شده این بسته بروزرسانی را دریافت و نصب کنند.

اگر شما هم این بروزرسانی عمده را دریافت کرده اید نظرتان را برای ما ثبت کنید.

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216