امروز شنبه ۴ اسفند ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/02/23

هدست واقعیت مجازی VR Kit مایکروسافت


چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴ ۲۰۲ views
دسته: اخبار

در سال گذشته شاهد این بودیم که  گوگل  هدست واقعیت مجازی کاردبورد رامعرفی کرد . مایکروسافت به نظرمی رسد درست مثل یک تعداد انگشت شماری ازغول های تکنولوژی بسیارقدرتمند، به شدت درواقعیت مجازی مانند گوگل سرمایه گذاری کرده است .

 مایکروسافت همچنین معلوم است دارای رهیافتهای های بهتری تری به واقعیت مجازی را در ذهنخود دارد . یک وب سایت روسی برای ترویج  آینده مایکروسافت طراحی شده است که نشان میدهد این شرکت برای راه اندازی یک هدست واقعیت مجازی ساخته شده از جنس مقوا آماده است که در جریان کنفرانس ویندوز ۱۰ معرفی کرد .

نام این محصول VR Kit است . خریداران VR Kit قادرند تا با استفاده از گوشی‌های هوشمند لومیا و قراردادن آن درون وی آر کیت، از تجربه‌ی واقعیت مجازی بهره ببرند. VR Kitمایکروسافت که اساسا یک هدست واقعیت مجازی ارزان قیمت است که متکی بر یک گوشی هوشمند است . مایکروسافت اپلیکیشن‌های مرتبط با واقعیت مجازی را برای استفاده روی گوشی‌های لومیا به همراه وی آر کیت در جریان کنفرانس هکاتون (Hackathon) که ۲۵ مهرماه در روسیه برگزار می‌شود، معرفی خواهد کرد.

از آنجا که مایکروسافت هنوز به طور رسمی   VR Kit را معرفی نکرده است  ، قیمت  این محصول، برای همه ناشناخته باقی می ماند، اگر چه گفته شده است که این محصولی پر هزینه خواهد بود .

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216