امروز یکشنبه ۴ فروردین ماه ۱۳۹۸ برابر است با 2019/03/24

هاوربردهای هوشمند + آموزش استفاده از آن


جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۷۶ views
دسته: آموزشی

هاوربردهای هوشمند امروزه در جهان و حتی در ایران در بین دوستداران تکنولوژی جایگاه ویژه ای پیدا کرده است.این دستگاها با ژیروسکوپ و پردازنده دقیق وحساسی که در داخل آن کار گذاشته شده است کار میکند و باعث حفظ تعادل کاربر میشود.

هاوربرد هوشمند چیست؟

هاوربرد هوشمند وسیله ای ورزشی تفریحی ست بدون فرمان و پدال برای کنترل و با موتور هوشمندی که در قرار گرفته فرمان شخص کاربر را در واقع اجرا میکند.این وسیله شارژی بوده و به طور میانگین ۳۰دقیقه طول مدت زمان مصرف باتری آن است و سرعتی معادل ۱۵ کیلومتر در ساعت را با کاربردی آسان برای شخص کاربر دارد.

امروزه در جوامع پیشترفته افراد علاقه مند به محیط زیست هم علاوه بر استفاده تفریحی به عنوان یک وسیله حل و نقل بدون ضرر به محیط زیست از آن استفاده میکنند.

هاوربردها برای اوزان مختلف طراحی شده اند از وزن ۲۰ تا نوع های پیشترفته آن که تا وزن ۱۲۰ کیلوگرم هم تمحل میکنند. در انتخاب هاوربرد های هوشمند فقط باید دقت شود که با توجه به وزن شخص کاربر هاوربرد هوشمند تهیه شود زیرا در غیر این صورت احتمال بروز مشکل و بهم خوردن تعادل شخص کاربر و آسیب دیدگی وجود دارد .

هرچه وزن شخص استفاده کننده از وسیله بیشتر باشد به دلیل فشاری که بر دستگاه وارد میشود مدت زمان مصرف باتری و شارژ دستگاه بیشتر است .در واقع شخصی با وزن بالای ۱۰۰ کیلو نباید انتظار داشته باشد دستگاه همان زمانی فعالیت کند که وقتی کاربری با وزن پایین از آن استفاده میکند .

هاوربرد هوشمند با کاربردی آسان ویادگیری راحت در مدت زمان کوتاهی برای همه سنین مناسب و قابل استفاده است. فقط باید به نکاتی را برای امنیت اولیه شخص یاداوری میشود توجه شود تا مشکلی برای کاربری که برای اولین بار از این وسیله استفاده میکند ایجاد نشود.

[aparat id=”1eG2B”]

 سوالات متداول هاوربرد

 • تفاوت هاوربردهای مشابه در بازار چیست؟ هاوربرد های موجود در بازار بنا به نوع باتری و کیفیت ساخت آن به درجه های ۱و۲و۳ رتبه بندی میشوند.معیار متقاضیان خرید این دستگاه صرفا نباید قیمت این محصول باشد و سایر ویژگی که شاید دستگاه نسبت به مدل های مشابه خود داشته باشد نادیده گرفته شود. ویژگی هایی از قبیل گارانتی برای تعمیرات دستگاه نوع باتری و اصالت آن و…
 • گارانتی را میتوان از محلی غیر از محل خریداری محصول تهیه کرد؟ گارانتی محصولات ورزشی مخصوصا هاوربرد هوشمند باید از همان محل خرید دستگاه دریافت گردد تا از لحاظ کیفی این اطمینان به مشتری داده شود که کالای خریداری شده مورد تایید است ودر صورت بروز هر گونه مشکل میتوانند به فروشگاه محل خرید خود با اطمینان خاطر مراجعه کنند.
 • دستگاه هاوربرد محدودیت سنی خاصی برای استفاده دارد؟ این دستگاه محدویت سنی خاصی ندارد از ۲۰ سال تا ۴۰ سال به راحتی میتوانند از این دستگاه استفاده کنند. برای استفاده نوجوانان وافراد زیر ۲۰سال هم باید هنگام خرید به مدل نوع خرید دستگاه توجه کرد که متناسب سن آنها باشد تا به آنها آسیبی نرسد .
 •  از هاوربرد در چه مکان هایی و در چه مواردی میتوان استفاده کرد؟ هاوربرد وسیله ای ورزشی تفریحی ست و همان طور که از اسم آن پیداست میتوان به عنوان ورزش از آن استفاده کرد در تمام پارک ها.. معابر یا حتی به عنوان وسیله نقلیه ای سازگار با محیط زیست برای حمل ونقل خود به جای ماشین های دودزا وآلوده کننده محیط زیست. تنها ایرادی که میتوان به این وسیله راحت گرفت مشکل سنگینی وجابه جایی آن است که به دلیل داشتن وزنی معادل ۱۲ کیلوگرم حمل ونقل آن با سختی همراه است.
 •  هاوربرد در تمام سطوح قابل استفاده است؟ این دستگاه در تمامی سطوح صاف وهوار قابل استفاده است .بعضی از مدل های جدید هاوربرد به نام اسمارت بالانس قابلیت استفاده در سطوح شیب دار و ناهوار را هم دارد که البته به میزان توانایی شخص استفاده کننده از دستگاه بستگی دارد تا بتواند تعادل خود را در سطوح مختلف حفظ کند.
 •  برای راه اندازی و شروع به کار دستگاه احتیاج به آمدن شخص متخصصی هست؟ خیر استفاده از دستگاه هاوربرد به سادگی و توسط خود کاربر صورت میگیرد و مدت زمان زیادی هم طول نمی کشد زمانی شاید کمتر ۱۰دقیقه که با مطالعه دفترچه راهنمای دستگاه به راحتی قابل استفاده است .

نکات مهم در خرید

هاوربردها در مدل های متفاوتی به بازار عرضه شده است که خریدار باید به چند نکته مهم در هنگام خرید توجه داشته باشد:

 • سن و سال شخص مصرف کننده. هاوربردها را میتوانند اکثر افراد از ۲۰ ساله تا ۴ ساله به راحتی استفاده کنند.
 •  وزن شخص مصرف کننده. از ۳۰ تا ۱۲۰ کیلوگرم وزنی ست که هاوربردها بنا به مدل انتخابی کاربر میتوانند تحمل کنند. فرقی هم ندارد این وزن توسط کاربر به تنهایی به دستگاه وارد شود یا وسیله یا جسمی که کاربر بنا احتیاج خود آن را جابه جا میکند.فقط حتما به خاطر داشته باشد که اگر در هنگام خرید و انتخاب اسکوتر مقوله وزن را در خریدتان فراموش کنید ممکن است در استفاده از هاوربرد دچار مشکل شوید چرا که امکان بهم خوردن تعادلتان وآسیب دیده گیتان افزایش پیدا خواهد کرد. به یاد داشته باشید در نظر گرفتن وزنتان هنگام خرید در سرعت دستگاه نیز بسیار تاثیر دارد .
 • چک کردن لوازم جانبی که هم بر روی دستگاه نسب شده است وهم در مدل های پیشت رفته آن همراه دستگاه داخل جعبه قرار داده شده است یکی از واجبات است. لوازمی مانند: چراغ ها .ریموت .اسپیکر و یا حتی چرخ ها. این چک کردن ها فقط محدود به هنگام خرید دستگاه نمیشود و شما باید وقتی هاوربرد را به منزل بردید آن را از لحاظ باتری و نگه داری شارژ توسط آن مجدد چک کرده و در صورت وجود مشکل حتما به محل خریداری مراجعه کنید.

 •  وجود گارانتی در دستگاه های الکتریکی و وسایلی که برای رفاه زندگیمان از آنها استفاده میکنیم این روزا ضروری شده است. پس هنگام خرید به داشتن گارانتی و اینکه چه موارد و اتفاقاتی شامل حال گارانتی میشود توجه کنید تا بتوانید هنگام بروز مشکل بدون دردسر عیب را حل کرده و به راحتی از آن استفاه کنید.

آموزش استفاده

یادگیری طریقه استفاده از هاوربرد بسیار ساده است به شرطی که افراد چند قانون کلی را رعایت و به خاطر بسپارنند:

 • همراهی شخص دیگری در کنار شما از واجبات است تا در اوایل استفاده از هاوربرد که امکان بهم خوردن تعادلتان وجود دارد شما را کمک و از زمین خوردنتان جلوگیری کند .
 • بهتر است برای شروع کار در کنار دیوار یا مانعی مثل کانتیر ها یا حتی ماشین های پارک شده در کنار خیابانها حرکت کنید تا بتوانید تعادل خود را بیشتر حفظ و از زمین خوردن خود جلوگیری کنید.
 • برای شروع کار اول یک پای خود را روی هاوربرد بگذارید وبعد با انداختن تمام وزن خود روی پای عقبی سعی در ایستادن روی هاوربرد نمایید.باید توجه داشته باشد پاها روی پدال های گاز قرار بگیرند.
 • هنگام سوار شدن بر روی هاوربرد حتما پاها باید روی پدالها که ژیروسکوپه نامیده میشونند قرار بگیرنند تا تعادل شخص استفاده کننده به خوبی حفظ شود.
 • بر روی هاوربرد ها چراغ هایی طراحی شده است که به محض درست قرار گرفتن پاها بر روی این وسیله چراغ ها سبز ودر غیر این صورت قرمز خواهند شد .پس به نحوی قرار گرفتن پاهای خود توجه کنید.
 • حس معلق بود روی زمین وعدم تعادلی که در بار اول امتحان این وسیله به انسان دست میدهد حسی زیبا و وصف ناشدنی ست که شمارا ترغیب به دوباره ویاحتی چند باره تجربه کردن آن میکند.
 • پس به آرامی اول پای راستتان را روی هاوربرد قرار دهید وبعد پای چپتان را
 • برای مستقیم حرکت کردن فقط کافیست پاهایتان را به جلو کمی فشار دهید.
 • برای هر چرخش و به سمتی حرکت کردن فقط کافیست سمتی که قصد دارید به آ ن سمت حرکت کنید همان پا را محکم تر فشار دهید . برای مثال اگر می خواهید به سمت راست حرکت کنید پای راست خود را محکم تر فشار دهید و اگر به سمتع چپ قصد دارید بپیچید پای چپ خود را محکم تر روی پدال های هاوربرد فشار دهید تا این دستگاه به همان سمتی حرکت کند که شما می خواهید.
 • در آخر هم اگر قصد دارید به سمت عقب برگردید و قصد رد کردن مانعی را از سر راه خودتان دارید میتوانید به راحتی نوک انگشتان خود را از سطح اسکوتر جدا کنید و به آرامی خودتان را به سمت عقب بکشید .خواهید دید که با کوچکترین اشاره شما دستگاه همان کاری را خواهد کرد شما از آن میخواهید.
 • در آخر ومهم ترین قسمت استفاده از هاوربرد پیاده شدن از آن است .تا جای ممکن سرعت راپایین بیاورید و تا جایی که ممکن وقابل دسترس است کنار مانعی مثل دیوار این کار را انجام دهید تا در صورت به هم خوردن تعادلتان بتوانید از مانع استفاده کنید .
 • اول پای راستتان را از هاوربرد پایین بیاورید آن هم دقت داشته باشد این کار را از پشت دستگاه انجام دهید وبعد از حفظ تعادل پای چپتان را روی زمین بذارید.

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216