امروز سه شنبه ۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/22

نسخه بتای لانچر جدید اچ تی سی برای استفاده در گوشیهای دیگر ارائه شد.


یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۳۰ views
دسته: اخبار

هفته پیش بود که اچ تی سی خبر از ارائه لانچر جدید گوشی اچ تی سی که در گوشی جدید Htc 10 این کمپانی استفاده شده است، را برای گوشیهای دیگر داد و امروز نسخه بتا بنام  Htc Sense 8 Home closed beta در اینترنت برای دانلود قرار داده شده است.

لازم است بدانید که رابط کاربری اچ تی سی یکی از زیباترین و بهترینها در گوشیهای اندرویدی بشمار میرود، خصوصا سنس ۸ که آخرین نسخه میباشد امکانات بیشتری برای شخصی سازی صفحات اندروید میسر کرده است.

گرچه این نسخه نهایی نیست و امکان دارد شامل تمامی امکانات این لانچر همانند اچ تی سی نباشد، اما به نسخه اصلی بسیار نزدیک است.

برای دانلود و نصب نیاز به گوشی اندرویدی غیر از اچ تی سی دارید با اندروید ۴٫۴ یا بالاتر.

دانلود مستقیم :

www.apkmirror.com

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216