امروز پنج شنبه ۴ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/24

نسخه اندروید واتس اپ لینک های تلگرام را مسدود میکند !


شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ ۱۹۴ views
دسته: اخبار

برنامه پیام رسان تلگرام توانست پس از همه مشکلاتی که وایبر داشت جای پای خود را میان ایرانیان باز کند یکی از مزیت های بسیار خوب این برنامه امنیت بالای آن است بطوریکه تلگرام جایزه برای هک کردن این اپلیکیشن گذاشته است.

برنامه تلگرام که در بین ایرانیان محوبیت یافته است توانست در مدت کوتاهی توجه کاربران برنامه های پیام رسان را به خود جلب کند و تا حد زیادی از اپلیکیشن های محبوب دیگر مانند وایبر و واتس اپ را به خود جذب کند این خود عاملی برای هشدار به شرکت های صاحب این اپلیکیشن هاست که امنیت و امکانات خود را افزایش دهند اما اخیرا واتس اپ که توسط شرکت فیسبوک خریداری شده است اقدام به مسدود کردن لینک های برنامه تلگرام کرده است بطوریکه اگر کاربر نسخه اندروید واتس اپ باشید لینک های بنامه تلگرام برای شما قابل کلیک کردن نخواهد بود.

 

گفتنی است  این مشکل و مسدود سازی را کاربران اندروید اپلیکیشن مذکور اعلام کرده اند و نسخه ای او اس برنامه واتس اپ در حال حاضر مشکلی ندارد اما با این حال این احتمال نیز میرود بزودی لینک های تلگرام در سایر نسخه های برنامه واتس اپ مسدود شود .این موضوع را تلگرام نیز تایید کرده و اعلام نموده در حال حاضر نسخه اندروید این اپلیکیشن مسدود سازی انجام شده است .براساس اعلام کاربران واتس اپ به هیچ وجه حتی امکان کپی کردن لینک های تلگرام ،فوروارد کردن این لینک ها وجود ندارد و کاملا این لینک ها بی استفاده هستند

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216