امروز سه شنبه ۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/22

ناسا امروز خبر مهمی درباره مریخ خواهد داد


دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴ ۲۹۵ views
دسته: اخبار

مریخ ناسا امروز دوشنبه در کنفرانسی که ۷ عصر برگزار خواهد شد از کشفی بزرگ علمی خود پرده برخواهد داشت. این کنفرانس را می‌توان از طریق سایت ناسا به صورت زنده دنبال کرد.

ناسا امروز دربازه‌ی کشف بزرگ خود کنفرانسی برگزار خواهد کرد. این کنفرانس با عنوان «معمای مریخ حل شد» به صورت رسمی راس ساعت ۷ عصر به وقت تهران برگزار خواهد شد و مسئولان بالارده‌ی ناسا نیز در آن حضور خواهند داشت. این کنفرانس را می‌توانید از طریق وبسایت رسمی ناسا مشاهده کنید.

ناسا در حال حاضر پنج فضاپیما در اطراف مریخ دارد. فضاپیماهای Curiosity و Opportunity به ترتیب در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۰۴ در مریخ فرود آمده‌اند.

Mars Odyssey نیز در سال ۲۰۰۱ میلادی به سیاره‌ی سرخ رسیده و دور آن می‌چرخد. MRO نیز در سال ۲۰۰۶ میلادی به مریخ رسیده و MAVEN نیز اولین سالگرد خود را هفته گذشته جشن گرفت.

دوربین HiRISE فضاپیمای MRO دارای یک لنز تلسکوپی است که می‌تواند اشیا به اندازه‌ی یک متر را بر روی سطح مریخ شناسایی کند و این اجازه را به محققان می‌دهد تا اطلاعات بسیاری از مریخ بدست آورند. باید منتظر ماند و دید که ساعت ۷ امروز ناسا چه کشف بزرگی را اعلام خواهد کرد.

این کنفرانس را می‌توانید تماشا کنید:

 

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216