امروز پنج شنبه ۴ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/24

موقعیت فعلی خود را ارسال کنید


جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴ ۲۳۵ views
دسته: اخبار

گاهی مواقع ارسال موقعیت مکان فعلی به یک شخص مورد نظر از اهمیت خاصی برای ما برخوردار است . ارسال موقعیت مکان فعلی برای کسانی که کودکان نوجوانی دارند بسیار کارامد و مفید است . در حال حاضر شما هم اکنون می توانید اطلاعات مربوط به مکان های خاص و همچنین داده های مکان را با هر کس دیگری که میخواهید  با استفاده از به اشتراک گذاری iMessage انجام دهید . در این مقاله چگونگی ارسال موقعیت مکانی را به طور کامل توضیح میدهیم . 

 به دو روش میتوانید موقعیت مکانی خود را ارسال کنید .

روش اول :

گام اول : اپلیکیشن map را باز کنید .

گام دوم : موقعیت مکانی که میخواهید به اشتراک بگذارید را نتخاب کنید ، سپس در سمت راست بالا گزینه  Share  را انتخاب کنید .

گام سوم: در این مرحله صفحه ای برای شما باز میشود، میتوانید گزینه message را انتخاب کنید .سپس موقعیت مکانی شما برای ارسال آماده است.

روش دوم :

گام اول :message  خود را باز کنید . سپس شخصی را که قصد ارسال موقعیت مکانی به آن را دارید را انتخاب کنید.

گام دوم : بعد از انتخاب شخص مورد نظر در بالا سمت راست گزینه details  را انتخاب کنید .

گام سوم :گزینه Send My Current Location را انتخاب کنید .

گام چهارم : بعد از انتخاب این گزینه موقعیت مکانی شما به اشتراک گذاشته میشود .

 

 

اما اگر میخواهید در یک زمان مشخصی موقعیت شما ارسال شود باید گزینه Share My Location را انتخاب کنید و زمان را برای ارسال موقعیت مکانی با انتخاب خود مشخص کنید

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216