امروز سه شنبه ۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/22

موتورولا لیست دستگاه هایی که به اندروید ۶ بروزرسانی میشوند را منتشر کرد


سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ ۲۰۱ views
دسته: اخبار

 

گوگل برای بروزرسانی محصولات نکسوسی خود ۵ اکتبر را ،در نظر گرفته است تا جدیدترین نسخه اندروید را برای این تلفن ها منتشر کند ،اچ تی سی نیز لیست دستگاه هایی که به اندروید ۶ بروزرسانی میشوند را منتشر کرده است ،اکنون نیز نوبت موتورولاست که این لیست را منتشر کند.

اچ تی سی اکثر تلفن های جدید و تلفن های میان رده سال ۲۰۱۴ را به اندروید ۶ بروزرسانی میکند ،گوگل نیز تلفن های نکسوسی ۵ ،نکسوس ۶ را بروزر میکند؛ هنوز بسیاری از شرکت ها برنامه دقیقی برای بروزرسانی اعلام نکرده اند اما با این حال قرار گرفتن تلفن ها در این لیست این نوید را میدهد که در آینده تلفن ما حتما به اندروید ۶ بروزرسانی میشود در پایین میتوانید لیست تلفن های موتورولا که میتوانند به این نسخه بروزرسانی شوند را مشاهده کنید.

۲۰۱۵ Moto X Pure Edition (3rd gen)

• ۲۰۱۵ Moto X Style (3rd gen)

• ۲۰۱۵ Moto X Play

• ۲۰۱۵ Moto G (3rd gen)

• ۲۰۱۴ Moto X Pure Edition in the US (2nd gen)

• ۲۰۱۴ Moto X in Latin America, Europe and Asia2 (2nd gen)

• ۲۰۱۴ Moto G and Moto G with 4G LTE (2nd gen)

• DROID Turbo

• ۲۰۱۴ Moto MAXX

• ۲۰۱۴ Moto Turbo

موتورولا همچنین اعلام کرده که Moto Assist، Migrate و Connect به تدریج حذف خواهند شد. به طور واضح تر قابلیت Assist از تمامی بیلدهای اندروید مارشملو موتورولا حذف خواهد شد و Migrate و Connect نیز در دستگاه های جدید به تدریج حضور نخواهند داشت.

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216