امروز پنج شنبه ۴ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/24

مایکروسافت حرف خود را مبنی بر یک میلیاردی شدن کاربران ویندوز ۱۰ تا سال ۲۰۱۸ پس گرفت


سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۳۶ views
دسته: اخبار

ادعا کردن راحت‌ است؛ اما اثبات این ادعا در بازار آشفته و پر رقابت امروزی به این سادگی‌ها هم نیست. بنا به گزارش ZDNet، مایکروسافت بعید می‌داند به آمار ذکر شده تا سال ۲۰۱۸ برسد. به این ترتیب پیش‌بینی می‌شود مایکروسافت زمان‌ بیشتری برای رسیدن به یک میلیارد کاربر در ویندوز ۱۰ نیاز دارد.

مایکروسافت پلتفرم ویندوز ۱۰ موبایل را یکی از مقصرین در اشتباه پیش‌بینی تعداد کاربران ویندوز ۱۰ تا سال ۲۰۱۸ می‌داند. ویندوز ۱۰ موبایل اصلا وضعیت خوبی ندارد و نتوانسته انتظارات مایکروسافت را برآورده کند. در حال حاضر، ۳۵۰ میلیون کاربر از ویندوز ۱۰ استفاده می‌کند که این آمار در نوع خود مثال زدنی است. البته این نکته را نیز باید در نظر داشت که ویندوز ۱۰ از یک سال پیش تاکنون به صورت رایگان برای کاربران ویندوز ۸.۱ و ویندوز ۷ ارتقا داده می‌شود که این امر نیز در افزایش تعداد کاربران ویندوز ‍۱۰ تاثیر دارد. بد نیست بدانید مهلت ارتقای رایگان ویندوز ۱۰ رو به اتمام است و با این حساب انتظار می‌رود سیر صعودی کاربران حاضر در ویندوز ۱۰ با کندی بیشتری پیش‌رود.

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216