امروز پنج شنبه ۱ فروردین ماه ۱۳۹۸ برابر است با 2019/03/21

لومیا ۱۰۳۰ از مایکروسافت هرگز تولید و عرضه نخواهد شد


دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴ ۲۹۸ views
دسته: اخبار

لومیا ۱۰۳۰ از مایکروسافت هرگز تولید و عرضه نخواهد شد

در طول روزهای گذشته شاهد انتشار شایعاتی پیرامون پرچمدار جدیدی از مایکروسافت با عنوان لومیا ۱۰۳۰ بودیم که در گزارش های مختلف از آن با اسم رمز “مک لارن” نیز یاد شده بود. انتظار می رفت موبایل مذکور جانشینی باشد برای پرچمدار معرفی شده در سال ۲۰۱۳ موسوم به نوکیا لومیا ۱۰۲۰ و همچنین بسیاری از محافل خبری از آن به عنوان تحولی جدی در زمینه ی دوربین تلفن های هوشمند یاد می کردند.

هفته پیش شاهد بودیم که گفته شد لومیا ۱۰۳۰ احتمالاً دارای دوربینی ۵۰ مگاپیکسلی خواهد بود که به فلش های LED بسیار قدرتمندی مجهز شده است. علاوه بر این شایعاتی شنیدیم که خبر از آمدن تکنولوژی مرتبط به تشخیص ژست های حرکتی کینکت مایکروسافت به بازار موبایل ها توسط این محصول مرموز می دادند.

اما امروز تام وارن (Tom Warren) یکی از نویسندگان و دبیران وب سایت TheVerge خبر داده است تصاویر منتشر شده مرتبط به لومیا ۱۰۳۰ در روزهای اخیر، در اصل نمونه ای اولیه و حاصل از پروژه مک لارن بوده است که کار بر روی آن متوقف شده و هرگز قرار نیست محصولی مبتنی بر آن به بازار بیاید. وی همچنین تاکید کرده این تلفن هوشمند دروبینش ۲۰ مگاپیکسلی بوده و درج خبر مرتبط به دوربین ۵۰ مگاپیکسلی اشتباه بوده است.

بسیاری از کارشناسان یکی از خلا های کنونی موجود در رابطه با پلتفرم ویندوزفون را عدم وجود یک پرچمدار قدرتمند و به روز مبتنی بر آن می دانند، در حالیکه خبر توسعه ی لومیا ۱۰۳۰ نوید از برطرف شدن این کمبود می داد حالا یکبار دیگر هواداران پلتفرم مورد اشاره باید منتظر بمانند تا شاید ردموندی ها در CES و یا کنفرانس جهانی موبایل امسال پرچمداری قدرتمند را رونمایی کنند.

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216