امروز یکشنبه ۴ فروردین ماه ۱۳۹۸ برابر است با 2019/03/24

قابلیت جدید و جذاب برای عکس ها و فیلم در فیسبوک


جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۴۷ views
دسته: اخبار

 

با توجه به اینکه محبوبیت شبکه اجتماعی فیسبوک در بین کاربران کم شده است اما همچنان گروهی از کاربران از طرفداران این شبکه اجتماعی هستند.

در همین راستا فیسبوک مرتب آپدیت های جدیدی را منتشر میکند دارای قابلیت های زیادی هم به اپلیکیشن خود اضافه میکند. هدف اصلی فیسبوک از آپدیت های پی در پی در این میباشد که در عرصه رقابت از دیگر رقبای خود عقب نماند.

فیسبوک در آخرین آپدیت اپلیکیشن خود قابلیتی اضافه کرده است تا کاربران بتوانند فیلترهای زنده ای مانند اسنپ چت را بروی عکس ها و فیلم های خود اعمال کنند.اما در مورد استفاده از این قابلیت باید به دونکته توجه کنید :

۱٫به علت اینکه این قابلیت در مرحله آزمایشی میباشد دارای فیلترهای خلاقانه کمی میباشد که شامل یکسری فریم ها و فیترهای مربوط به بازی های المپیک میباشد.

۲٫فعلا این نسخه از اپلیکیشن  فقط کاربران نسخه های iOS و اندروید اپ فیسبوک در کانادا به همراه کاربران iOS در برزیل به آن ها دسترسی دارند.

اگر در یکی از دو کشور مذکور باشید به هنگام وارد شدن در اپلیکیشن برای شما نوتفیکیشنی ارسال میشود که مبنی بر صدور مجوز استفاده از این قابلیت میباشد. سپس آیکون دوربین درقسمت فید خبری برای شما اضافه میشود. که راحتر به دوربین خود دسترسی  داشته باشید. فیسبوک اعلام کرده که درست مثل قابلیت Stories اینستاگرام، افزودن فیلترهای زنده بخشی از استراتژی کمپانی برای تبدیل شدن به شبکه ای اجتماعی با تمرکز بیشتر بر ویدئوهاست.

 

instagram Stories ، شما از این پس میتوانید از طریق اینستاگرام ویدئوهای ١٠ ثانیه ای ضبط کرده و برای دوستان خود به اشتراک بگذارید، این ویدئوها پس از ٢۴ ساعت بطور خودکار حذف خواهد شد، این قابلیت همانند اپلیکیشن Snapchat میباشد. ویدئو را ضبط کنید ، ویرایش کنید، دوستان خود را انتخاب کنید، و به اشتراک بگذارید.

نتظار می رود که فیسبوک در ارائه نهایی این قابلیت تنوع بیشتری از فیلترهای زنده را در دستور کار قرار داده باشد تا کاربران برای فیلترهای زنده، استفاده از اپلیکیشن های مستقل دیگر را ترجیح ندهند.

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216