امروز پنج شنبه ۱ فروردین ماه ۱۳۹۸ برابر است با 2019/03/21

قابلیت جدید فیسبوک در راه است


سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲۱ views
دسته: اخبار

 

فیسبوک  یکی از محبوبترین شبکه های اجتماعی است اما در سال های اخیر تقریبا استفاده از این شبکه اجتماعی کمتر شده است و کاربران به شبکه های جدید تر روی آورده اند. اما بنیانگذار فیسبوک برای حفظ و ارتقای این شبکه اجتماعی در هر آپدیت قابلیت های جدیدی را برای جذب بیشتر کاربران خود اضافه میکند.

با توجه به افزایش علاقه کاربران به پست های ویدئویی ،فیس بوک بیشتر قابلیت های جدید خود را برای این قسمت در نظر میگیرد. فیسبوک در استفاده از سیستم های هوش مصنوعی  گام های بلندی برای تشخیص تصویر برداشته است اما این بار قصد دارد سیستم تشخیص چهره را برای ویدئوها در نظر بگیرد. در در کنفرانس F8 مدیر بخش یادگیری ماشین فیسبوک اعلام کرد که قصد دارند  تگ کردن اشخاص در ویدئها را امکان پذیر کنند و تیم بزرگی در این راستا در حال فعالیت هستند. در این ایده امکان جستجو افرادی که با آن ها فیلم را به اشتراک گذاشته اید نیز اضافه خواهد شد.

با استفاده از این قابلیت میتوانید برای همیشه ویدئوها را در صفحه فیس بوک خود داشته باشد و همچنین دوستان خود در ویدئوهای گرفته شده  را به یاد داشته باشید. در ادامه این کار فیسبوک قصد دارد امکان قرار دادن توضیحات به صورت خودکار را هم فراهم کند.

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216