امروز سه شنبه ۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/22

قابلیت جدید دیگر اینستاگرام در راه است


شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۱۶۴ views
دسته: اخبار

 

اینستاگرام از جمله شبکه های اجتماعی است که اخیرا طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است .براساس گزارشاتی که منتشر شده است ،اکثر کاربران به علت کاربرپسند بودن اینستاگرام، از فیس بوک به این شبکه اجتماعی مهاجرت کرده اند. به همین علت هروزه به قابلیت های خود اضافه میکند.

در هفته گذشته قابلیت چند کاربری را به کاربران خود معرفی کرد . قابلیتی که خیلی از کاربران منتظر بودند. اما براساس گزارشاتی که منتشر شده است ،قرار است اینستاگرام قابلیت دیگری را به زودی معرفی کند . این ویژگی کاربردی شامل ویدئو ها میشود. به طوری که با اضافه کردن یک شمارنده ،تعداد دفعات بازدید یک ویدئو مشخص شود . هرچند این قابلیت در فیس بوک وجود دارد اما به زودی در اینستاگرام هم اضافه خواهد شد . با کمک این شمارنده میتوان میزان محبوبیت یک ویدئو را مورد بررسی قرار داد .

 

با کمک تعداد لایک ها و کامنتها میران محبوبیت یک ویدئو مشخص میشود اما ممکن است خیلی از کاربران فقط ویدئو را پلی کنند اما در پیان لایک یا کامنتی برای ویدئو در نظر نگیرند . اما با این قابلیت به ازای هر بار پلی کردن ویدئو به تعداد دفعات پخش ویدئو اضافه میشود.

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216