امروز پنج شنبه ۱ فروردین ماه ۱۳۹۸ برابر است با 2019/03/21

فیسبوک بهترین مکان برای کار کردن است !


شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۷۱ views
دسته: اخبار

مرکز Glassdoor که از بزرگ‌ترین ارائه‌دهندگان خدمات کاریابی اینترنتی محسوب می‌شود بر اساس آخرین بررسی‌های خود اعلام کرد که در بریتانیا فیس‌بوک بهترین محل برای کار کردن محسوب می‌شود و طی سال۲۰۱۵ میلادی بهترین فضا برای کارمندان خود را ارائه داده است.

فیس‌بوک در این بررسی توانست ۲۵ شرکت بزرگ دیگر را پشت سر بگذارد و گوگل که سال گذشته عنوان نخست این لیست را در اختیار داشت به رتبه دوم هدایت کند.عنوان‌های برتر لیست بهترین مکان‌های شغلی در سال ۲۰۱۵ میلادی را شرکت‌های فناوری از آن خود کرده‌اند. در لیست امسال فیس‌بوک توانست رتبه نخست را به خود اختصاص دهد و پس از آن MediaMath و Equal Experts در رتبه‌های سوم و چهارم قرار گرفتند.در این لیست شرکت انگلیسی McKinsey & Co رتبه شانزدهم را به خود اختصاص داد و مایکروسافت رتبه ۱۷ و گوگل رتبه ۲۵ را از آن خود کرد. البته این لیست مربوط به شعبات شرکت‌های بزرگ در شهر لندن بود و به عبارت دیگر،‌ بهترین فضاهای کاری در بریتانیا برگزیده شد.

دیگر شرکت‌هایی که توانستند رتبه‌های قابل ملاحظه این لیست را از آن خود کنند، شامل موارد زیر می‌شوند:
شرکت Jive Software رتبه ۲، شرکت AO رتبه ۵، شرکتInformatica رتبه۶، شرکت Softcat رتبه ۷، شرکت Salesforce رتبه ۱۰،‌شرکت Peninsula رتبه ۱۵،‌شرکت Newton Europe رتبه۱۸، شرکت New Voice Media رتبه۱۹ و شرکت NetBuilder رتبه ۲۰٫

البته باید توجه داشت که بهترین فضاها برای کار کردن فقط از نظر حقوق و مزایای مالی برگزیده نشدند. موارد دیگری از جمله خدمات درمانی برای خانواده کارمندان، غذای رایگان، کمک‌هزینه تعطیلات و مسافرت، دستسی به کنسول‌های بازی و سیستم‌های رایانه‌ای در محل کار، میزان بهره‌مندی از خدمات جانبی و … نیز در این بررسی‌ها سنجیده شد.

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216