امروز یکشنبه ۴ فروردین ماه ۱۳۹۸ برابر است با 2019/03/24

فقط ۳٫۵ درصد درامد اپل صرف تحقیق و توسعه میشود !


شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ ۱۸۹ views
دسته: اخبار

بسیازی از شرکت های دنیای فناوری بخشی از درامد خود را صرف تحقیق و توسعه میکنند تا در رقابت بمانند ،شرکت هایی مثل گوگل و فیسبوک بخش عظیمی از درامد های خود را صرف تحقیق و توسعه میکنند اما اپل در این بین فقط ۳٫۵ درصد از درامد خود را صرف بخش تحقیق و توسعه خود میکند .

 تحقیق و توسعه یکی از نقاط قوتی است که شرکت ها به آن اهمیت زیاد میدهند و بخشی از درامد های خود را صرف این بخش میکنند تا از رقبا عقب نیفتند اما بودجه اختصاص داده شده در این بخش تاثیر مستقیمی با درامد شرکت دارد هرچه درامد شرکت بیشتر باشد بخش تحقیق و توسعه بودجه بیشتری دریافت میکند به عنوان مثال گوگل حدودا مبلغی معادل با ۱۰ میلیارد دلار در بخش تحقیق و توسعه خرج میکند اما در طرف مقابل اپل فقط ۳٫۵ درصد از درامدش صرف این بخش میشود .

البته به این نکته توجه داشته باشید که این درصد ها نسبت به درامد کل شرکت است یعنی ۳٫۵ درصد از ۲۳۳ میلیارد دلار درامد این شرکت به بخش تحقیق و توسعه اختصاص میابد که معادل با ۸ میلیارد دلار است .فیسبوک نیز با صرف کردن ۲۰ درصد از درامد خود به تحقیق و توسعه سعی کرده است در رقابت ها قرار بگیرد.

 

به طور کلی:


Apple 3.5% of $233 billion, $8.15 billion

Google 15% of $66 billion, $9.9 billion

Qualcomm 22% of $25.3 billion, $5.56 billion

Facebook 21% of $12.5 billion, $2.625 billion

این چند شرکت  مبالغ مذکور را به بخش تحقیق و توسعه اختصاص میدهند که باز هم نسبت به درامد ۲۳۳ میلیارد دلاری اپل بسیار ناچیز است .

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216