امروز سه شنبه ۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/22

سیر تکامل تلفن های پرچمدار سری Z سونی


دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۲۰۰ views
دسته: اخبار

با معرفی سری Z سونی رویه ای جدید در طراحی تلفن های پرچمدار خود در پیش گرفت و از زمان معرفی اکسپریا Z تاکنون این رویه ادامه یافته است و به همین دلیل است که تلفن های پرچمدار این شرکت چندین سال است با تغییر کمی در ظاهر روبروست.

همانطور که در تصویر مشاهده میشود لبه های گوشی در اولین عضو از خانواده اکسپریا Z کاملا تخت بود اما با دیدن اکسپریا Z1 و سپس اکسپریا Z2 میبینیم که سونی در هر مرحله به سمت طراحی ای با لبه های منحنی تر، حرکت کرده است و اوج تکامل این روند نیز در اکسپریا Z3 نمایان شده است. پس از آن کلید ولوم نیز یکی از تغییراتی است که در اکسپریا Z5 به دلیل قرار گیری سنسور اثر انگشت شاهد آن هستیم. تغییر بعدی گوشه های تقریبا گردشده در چهار طرف گوشی(تصویر اول) برای محافظت از ضربه های وارد شده است که در اکسپریا Z3 با رنگ مات و در اکسپریا Z3 پلاس با رنگی براق اضافه شده است.

اما دکمه پاور که به نوعی امضای سونی و گوشی های اکسپریا محسوب میشود از همان ابتدا و به طور ثابت تا قبل از معرفی اکسپریا Z5، شکل خود را با اندکی تغییر در سایز آن در هر سری حفظ کرده است. البته در اکسپریا Z5 نیز با این که شاهد تغییر شکل دکمه پاور هستیم اما خوشبختانه شکل آیکون این دکمه همچنان مانند قبل در وسط سنسور اثر انگشت خودنمایی میکند. در ادامه و در یک تصویر بزرگ میتوانید به خوبی شاهد سیر تکاملی تغییر در طراحی سری Z اکسپریا باشید!

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216