امروز پنج شنبه ۴ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/24

سونی لیست تلفن هایی که به اندروید ۶ بروزرسانی میشوند را منتشر کرد


چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴ ۱۶۳ views
دسته: اخبار

سونی به طور رسمی لیست دستگاه هایی که اندروید ۶٫۰ را دریافت میکنند اعلام کرد. پس از معرفی رسمی اندروید ۶٫۰ توسط گوگل کاربران گوشی های اکسپریا به شدت منتظر آن بودند تا سونی در این خصوص مواضع خود را اعلام کند. لیست رسمی سونی بسیار سریع و بلافاصله پس از عرضه رسمی اندروید ۶٫۰ مارشمالو برای گوشی های نکسوس اعلام شد.

در لیست سونی نام تمامی گوشی های سال ۲۰۱۵ به غیر از سری E دیده میشود. ضمن اینکه در این لیست تعدادی از گوشی های سری Z بالاخره از لیست سونی برای به روزرسانی ها خارج شدند.نام تمامی گوشی هایی که قرار است این به روزرسانی را در آینده ای نزدیک دریافت کنند به شرح زیر میباشد.
اکسپریا Z5
اکسپریا Z5 Premium
اکسپریا Z5 Compact
اکسپریا Z3 Plus
اکسپریا Z3
اکسپریا Z3 Compact
اکسپریا Z2
اکسپریا M5
اکسپریا C5 Ultra
اکسپریا M4 Aqua
اکسپریا C4
* نسخه های دو سیم کارته نیز شامل این به روزرسانی ها خواهند شد.
*همچنین تبلت های سری Z2، Z3 و Z4 نیز به روزرسانی اندروید ۶٫۰ را دریافت میکنند
.در این لیست سونی بالاخره نام تعدادی از گوشی های سری Z را حذف کرد. اکسپریا Z1، اکسپریا Z Ultra، اکسپریا Z1 Compact، اکسپریا Z، اکسپریا ZR و اکسپریا ZL به روزرسانی اندروید ۶٫۰ مارشمالو را دریافت نخواهند. ضمن اینکه سونی تاریخ دقیق این به روزرسانی ها را اعلام نکرده و زمان مشخص شدن آن را به آینده ای نزدیک موکول کرده است.

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216