امروز شنبه ۴ اسفند ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/02/23

سونی رکورد فروش PS4 را شکست !


جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ ۱۸۴ views
دسته: اخبار

مدت زیادی است که سونی کنسول نسل هشتمی خود را معرفی و در بازار عرضه کرده است حال براساس آمار های منتشر شده به نظر میرسد که سونی توانسته یک رکورد تاریخی در میزان فروش PS4 بزند.در ادامه به بررسی بیشتر میپردازیم.

سونی دقایقی پیش رسماً اعلام کرد که کنسول محبوب این کمپانی تا به امروز چیزی حدود ۳۰٫۲ میلیون نسخه فروش رفته است. اگر به ماه مارس امسال برگردیم، میزان فروش دستگاههایِ Playstation 4 سونی چیزی حدود ۲۰٫۲ میلیون بود، که با احتساب میزان واحد فروش رفته این کنسول تا این تاریخ، سونی هر ماه تقریباً ۱٫۲۵ میلیون نسخه از کنسول PS4 خود را به فروش رسانده است، که رقم بسیار اعجاب انگیز و خارق العاده ای به نظر میرسد.

برای کسانی که از تاریخ عرضه رسمی این کنسول خبر ندارند باید بگوییم که کنسول Playstation 4 سونی در ماه نوامبر ۲۰۱۳ میلادی پا به جهان گذاشت. پس با این احتساب، با توجه به اینکه در آخرین روزهایِ ماه نوامبر ۲۰۱۵ میلادی به سر میبریم، سونی بیش از ۳۰ میلیون نسخه از کنسول خود را تنها در ۲ سال به فروش رسانده است!

رقیب دیرینه کنسول Playstation 4 سونی که XBOX ONE شرکت مایکروسافت میباشد، ماه گذشته عملکرد خوبی از خود نشان داد و موفق شد در بازار آمریکا پرفروش ترین کنسول ماه لقب بگیرد، اما با اینحال مایکروسافت از انتشار جزئیات میزان فروش کنسول خود سر بازمیزند. در مجموع، وقتی صحبت از یک جامعه آماری بزرگ در سطح جهانی میشود، سونی سلطانِ بی چون و چرایِ این بازار است.

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216