امروز سه شنبه ۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/22

سونی در حال ساخت یک گوشی هوشمند با دوربین دوگانه برای سال آینده است


سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۳۶ views
دسته: اخبار

از سونی هنوز اطلاعاتی در خصوص وجود دوربین های دوگانه در گوشی های هوشمند اکسپریا اطلاعات کاملی نداریم اما امروز یکی از منابع معتبر خبری در چین تایید کرد که سونی موبایل، هم اکنون در حال توسعه یک گوشی هوشمند با دوربین دوگانه است.

خوشبختانه ما به نمایشگاه برلین و معرفی پرچمدار جدید سونی فاصله ی چندانی نداریم و این منبع نیز تایید میکند، اولین گوشی هوشمند اکسپریا با دوربین دوگانه را در سال آینده خواهیم دید.

وجود دوربین های دوگانه در گوشی های هوشمند مزیت های فراوانی دارد. یکی از این مزیت ها قدرت زوم بیشتر است. تصور کنید که یکی از لنزها به صورت واید و دیگری به صورت زوم ۵ برابری باشد. اینجاست که در هنگام تصویربرداری از اجسام دورتر دوربین به صورت خودکار به روی لنز زوم شده سوییچ میگردد. وجود دو لنز با دو فاصله کانونی متفاوت حتی میتواند در ثبت تصاویر سه بعدی نیز کمک کند. حتی در تصویربرداری در نور کم نیز دوربین دوگانه تاثیر مستقیمی در بهبود کیفیت تصاویر خواهد داشت.

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216