امروز سه شنبه ۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/22

سامسونگ در سال جاری ۱۳.۴ میلیارد دلار را صرف تحقیق و توسعه کرده است


دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴ ۳۹۴ views
دسته: اخبار

سامسونگ در سال جاری ۱۳.۴ میلیارد دلار را صرف تحقیق و توسعه کرده است

یک تحقیق جدید نشان می دهد سامسونگ علیرغم همه ی مشکلاتی که در طول ماه های اخیر در زمینه ی فروش تلفن های هوشمندش تجربه کرده، کماکان نسبت به سایر رقبایش بیشترین هزینه را برای تحقیق و توسعه در رابطه با خلق تکنولوژی های تازه می نماید.

بر اساس گزارش های صورت پذیرفته کمپانی کره ای در طول سال ۲۰۱۴ رقمی برابر با ۱۳.۴ میلیارد دلار را صرف توسعه و پدید آوردن تکنولوژی های جدید نموده تا شاید بتواند به روزترین و برترین موبایل های دنیا و ابزارهای دیگر در زمینه های مختلف را در آینده ای نزدیک تولید نماید. تحقیق یاد شده می گوید سامسونگ در قیاس با سایر کمپانی های فعال در حوزه ی IT بیشترین هزینه ها را در واحد تحقیق و توسعه اش می نماید و وقتی در مقیاس جهانی با سایر شرکت ها مورد مقایسه قرار گیرد به آسانی در این زمینه می تواند جایگاه دوم را به خود اختصاص دهد و یک پله بالاتر از این غول تکنولوژی، کمپانی خودروسازی فولکس واگن قرار گرفته است.

آمارها نشان می دهند سامسونگ تقریباً چندین سال است که این رویه را مد نظر قرار داده و از آن پیروی می کند، کمپانی مذکور در سال ۲۰۱۳ نیز بودجه ای ۱۰.۴ میلیارد دلاری برای تحقیق و توسعه تکنولوژی های جدیدش در نظر گرفته بود.

پس از کره ای ها بزرگترین تولید کننده ی پردازنده در جهان یعنی اینتل جایگاه سوم را خود اختصاص داده، این شرکت آمریکایی در سال جاری ۱۰.۶ میلیارد دلار برای پدید آوردن تکنولوژی های جدید هزینه کرده و جایگاه چهارم نیز به مایکروسافت تعلق دارد. نکته در اینجاست که اپل یکی از بزرگترین رقبای سامسونگ در زمینه های مختلف جایگاه به خصوصی در جدول ارائه شده ندارد و به نظر می آید در این زمینه رقبایش کاملاً به آن برتری دارند.

صرف بودجه ی کلان تحقیقاتی توسط غول تکنولوژی کره جنوبی در سال ۲۰۱۴ به عرضه ی محصولی خلاقانه همانند تلفن هوشمند نوت اج منجر گشته و برخی از کارشناسان بر این باور هستند که در سال آتی سامسونگ نوآوری های بسیاری را در زمینه ی تلفن های هوشمند، لوازم خانگی و موارد دیگر از این دست را از خود بروز خواهد داد.

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216