امروز پنج شنبه ۴ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/24

روشن کردن خودرو با موبایل امکان پذیر شد


سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ ۱۸۶ views
دسته: اخبار

 

 

فورد، تکنولوژی SYNC Connect خود را در نمایشگاه خودروی لس آنجلس، عرضه کرد. SYNC Connect فورد، تکنولوژی جدیدی است که امکان …

روشن و فعال کردن خودرو را از طریق یک نرم افزار در گوشی هوشمند، فرآهم می آورد.  این تکنولوژی به درد کسانی می خورد که در مناطق خیلی سرد و یا خیلی گرم زندگی می کنند.

با کمک تکنولوژی SYNC Connect فورد، می توان از دقایقی قبل و از راه دور، تنها به کمک یک نرم افزار در گوشی هوشمند، بدون آن که در های ماشین را باز کرد، خودرو را روشن کرد و سیستم گرمایش و سرمایش را فعال کرد. به این ترتیب دیگر نیازی نیست که صبح ها پیش از رفتن به محل کار، برای زدوتر روشن کردن خودرو و گرم یا سرد کردن آن، به گاراژ بروید.  با تکنولوژی SYNC Connect فورد، اگر فراموش کردید که ماشینتان در کدام محدوده پارک شده است، می توانید از روی نرم افزار گوشی هوشمند خود آن را پیدا کنید.  همچنین اگر در محل کار نشسته اید و نگران خودروی خود هستید، می توانید با اتصال به سیستم SYNC Connect توسط نرم افزار موجود در گوشی هوشمند، از سلامت اتومبیلتان مطمئن شوید.

علاوه بر این تکنولوژی، ویژگی های مخابراتی جدیدی به خودروهای فورد اضافه شده است که به کمک آن ها می توان با یک تماس تلفنی، درب های ماشین را قفل و یا باز کرد.

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216