امروز یکشنبه ۴ فروردین ماه ۱۳۹۸ برابر است با 2019/03/24

در نسخه جدید ۹.۳.۴ پلتفرم iOS چه باگ هایی رفع شده است


جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۳۶ views
دسته: اخبار

 

دو هفته پیش  نسخه ۹٫۳٫۳  پلتفرم iOS با رفع یکسری باگ ها منتشر شد . اما با وجود اینکه مدتی نیست از آپدیت قبلی گذشته است ،شاهد معرفی نسخه  ۹.۳.۴ پلتفرم iOS هستیم. اما جای نگرانی نیست ،زیرا این آپدیت جدید نشان دهنده باگ بزرگ امنیتی در نسخه قبلی نبوده است.

فقط در نسخه قبلی یکسری باگ های کوچکی بوده است که در نسخه فعلی برطرف شده است .در نسخه فعلی اپل باگی را برطرف کرده است که این امکان را فراهم میکرده است که  کد دلخواه با دسترسی کرنل توسط شخص ثالثی  بروی پلتفرم اجرا شود. همچنین در نسخه جدید یکسری بهبود ها در قسمت مدیریت حافظه انجام شده است.همچنین یکسری باگ های کوچک دیگری نیز برطرف شده است.

تیم Pangu یکی از بزرگ ترین گروها در زمینه جلبریک کردن دستگاه های اپلی هستند که به این باگ در نسخه  ۹٫۳٫۳  پی برده بودند . تیم Pangu با کشف باگ ذکر شده، به اهالی کوپرتینو گزارش دادند. از این جهت اپل سریعا برای رفع باگ فعلی اقدام کرد و نسخه جدیدی را منتشر کرد. اما نیازی نیست کاربران نسبت به این باگ نگران باسشند زیرا مشکل  این حفره امنیتی برطرف شده است.

مطابق معمول و با انتشار نسخه ی ۹.۳.۴، کمپانی توسعه دهنده حفره ی قبلی که توسط گروه Pangu برای جیل بریک پلتفرم مورد استفاده قرار گرفته بود را مسدود کرده باشد.در صورتی که تمایل به جلبریک ادرید ،منتظر راهکارهای جدیدی باشید.

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216