امروز یکشنبه ۴ فروردین ماه ۱۳۹۸ برابر است با 2019/03/24

در آیفون چگونه اپلیکیشن ها را بدون جیلبرک مخفی کنید


دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴ ۱۹۸ views
دسته: اخبار

میخواهید بازی ها را از دید کودکان مخفی کنید؟در این آموزش با ما همراه باشید تا به شما یاد دهیم برنامه هایی که میخواهید را از دید خارج کنید. درضمن برنامه ای هم پاک یا حذف نمی شود و برنامه همچنان در دستگاه نصب خواهد ماند و صرفا مخفی و قابل رویت نیست.

روش اول:

۱-ابتدا یکی از صفحات اصلی گوشیتان را پر از اپلیکشن میکنید .

۲-برنامه ای که میخواهید مخفی کنید رو توی یه صحفه دیگر بگذارید . حالا ان برنامه ای که میخواهید مخفی کنید را با نگه داشتن انگشت بر روی صحفه به حالت ویگل یا لرزان در بیاورید .

۳-سپس اون را به صحفه اصلی درگ کرده و روی یکی از اپلیکشن ها قرار دهید تا یه فولدر جدید ایجاد کنه وقتی فولدر جدید ایجاد شد برنامه را دوباره درگ کنید و به صحفه اصلی برش گردونید و بعد از مکث کوتاهی در همان جا رهاش کنید .

روش دوم:

مخفی کردن برنامه های پیش فرض اپل

۱-برای اینکار به ادرس زیر برید.
۲-Settings>General>Restrictions
۳-Restrictions را فعال کنید.
۴-اگر پسورد برای این قسمت تنظیم نکرده اید این کار رو بکنید.
۵-زیر قسمت Allow برنامه ای که شما می خواهید مخفی شود را به OFF تغییر دهید.

در تصویر مراحل مشخص شده است.

روش سوم:

این ساده ترین روش برای مخفی کردن  برنامه های دانلود شده و نصب شده است.
۱-به ادرس زیر برید:
۲-General>Restrictions
۳-صفحه را به سمت پایین بکشید، زیر گزینه Allowed Content و دنبال Apps بگردید و انرا پیدا کنید.
Don’t Allow Apps-4 را لمس کنید تا تمام برنامه های دانلود شده و نصب شده توسط شما به حالت مخفی در ایند.

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216