امروز یکشنبه ۴ فروردین ماه ۱۳۹۸ برابر است با 2019/03/24

دانلود Novo Tech Software v2015.09 – نرم افزارهای کاربردی برای مهندسی ژئوتکنیک


پنج شنبه ۹ مهر ۱۳۹۴ ۵۷۰ views

شرکت Novo Tech Software یکی از پیشگامان توسعه نرم افزار های کاربردی در حوزه مهندسی ژئوتکنیک است. این مجموعه شامل ۹ نرم افزار کاربردی می باشد که هر یک بخشی از نیاز های کاربر را برآورده می کنند.

– نرم افزار LateraIK
برای محاسبه ضریب فشار جانبی خاک در چهار حالت محرک، مقاوم، سکون و محرک و مقاوم در شرایط زلزله و تخمین فشار وارد بر دیوار ها و خاک ریز ها که کلیه این اطلاعات نیز به صورت نمودار و فایل اکسل قابل استخراج می باشند.
– نرم افزار NovoBPT
تبدیل شمارش ضربات BPT به شمارش ضربات SPT
– نرم افزار NovoCPT
این برنامه داده های حاصل از آزمایش نفوذ خاک را دریافت می کند و به طور خودکار آن ها را پردازش کرده و به سه روش ۱۲ زون، ۹ زون و جفریس و بین طبقه بندی می کند. این نرم افزار انواع فایل های متنی با فرمت های مختلف را پشتیبانی می کند.
– نرم فزار NovoFormula
برنامه ای با بیش از ۱۴۰ فرمول برای تبدیل پارامتر های مهندسی خاک به یکدیگر از جمله تبدیل پارامتر های ناشناخته ی خاک به پارامتر های شناخته شده و پایه که می توان نتایج این تبدیل ها را به صورت عکس و یا فایل اکسل استخراج کرد.
– نرم افزار NovoLab
برای انجام پردازش هایی مانند آزمایش های دانه بندی، حدود اتربرگ، رطوبت و دانسیته، نفوذ پذیری، تراکم و شیمی خاک و هیدرومتری استفاده می شود. که در پایان پردازش می توان گزارش نتایج را به شکل فایل اکسل دریافت نمود.
– نرم افزار NovoLiq
با این نرم افزار می توان ضریب اطمینان خاک در برابر روانگرایی را ارزیابی نمود. در این نرم افزار از ده روش معتبر از جمله روش ورکشاپ،  روش ونکوور و روش های معروف کد چینی استفاده می شود.
– نرم افزار NovoSPT
حاوی بیش از ۲۸۵ فرمول تبدیل تعداد ضربات spt به مشخصات مهندسی خاک از جمله سرعت موج برشی، ضریب الاستیسیته، ضریب سختی اولیه و …
– نرم افزار PEYSANJ
کنترل همزمان گسیختگی برشی خاک و نشت پی، کنترل روانگرایی خاک حین وقوع زلزله به ۸ روش مختلف، آنالیز آزمایش فشار سنجی با استفاده از تست کالیبراسیون و آنالیز داده ها ی خام، آزمایش بارگذاری صفحه و ضریب واکنش بستر از جمله کاربرد های این نرم افزار است.
– نرم افزار VisLog
اطلاعات گمانه شامل مختصات محل حفر گمانه، سطح آب، لایه ها و نتایج آزمایش های صحرایی را دریافت کرده و مدل سه بعدی آن را تحویل می دهد.

راهنمای نصب

1- نرم افزار را نصب کنید. 2- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید. 3- نرم افزار را اجرا کنید. * محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید: - در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید. - در ویندوز 7 و 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216