امروز دوشنبه ۱ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/21

تمایل اندرویدی ها به استفاده از الگوهای ساده در اسمارت فون ها


سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۷۹ views
دسته: اخبار

نتایج یک تحقیقات نشان میدهد، بیشتر کاربران اندرویدی از الگوهای ساده برای قفل دستگاه خود استفاده میکنند. مطالعات یک خانم محقق نروژی به نام Marte Løge از تعداد ۴۰۰۰ هزار الگوی انتخاب شده برای دستگاه های اندرویدی نتایج جالبی را رقم زد.

بر اساس این تحقیقات ۷۷% الگوهای انتخاب شده برای گوشی ها و تبلت های اندرویدی از یکی از چهار گوشه آغاز میشود. در بین چهار گوشه نیز نزدیک به ۴۴ درصد از کاربران گوشه بالا سمت چپ را برای شروع الگوی خود انتخاب میکنند.

در بین تمامی الگوهای انتخاب شده حدود ۱۰% از کاربران از الگوهایی استفاده میکنند که شبیه یکی از حروف انگلیسی است. شش طرح زیر را که مشاهده میکنید بیشترین طرح هایی بود که کاربران برای قفل گوشی های خود از آن استفاده کردند.

الگوهای دستگاه های اندرویدی به کاربران اجازه انتخاب یک طرح از ۴ تا ۹ حرکت را میدهد. طبیعی است هر چه تعداد حرکات بیشتر باشد امنیت دستگاه نیز بالاتر میرود. به طور مثال انتخاب یک الگوی ۴ حرکتی ۱۶۲۴ حالت ممکن دارد که این مقدار برای یک الگوی ۹ حرکتی بیش از ۱۴۰ هزار حالت است. همین تحقیقات نشان میدهد که تمایل کاربران به استفاده از الگوهای ۴ حرکتی بیشتر از دیگر الگوهاست. به ترتیب الگوهایی که حرکات بیشتری را شامل میشوند طرفداران کمتری نیز دارد.

تحقیقات خانم Marte Løge نشان میدهد تمایل به استفاده از الگوهای پیچیده در مردهای جوان بیشتر از دیگران است. همچنین مهمترین دلایل انتخاب الگوهای قفل در کاربران برنامه های بانکی و نیز خریدهای فروشگاهی است. در پایان خانم Marte Løge توصیه میکند که حدالامکان از الگوهای طولانی تر و غیر قابل مشاهده برای گوشی ها و تبلت های اندرویدی استفاده شود تا راه های نفوذ افراد متفرقه به اطلاعات دستگاه به حداقل برسد.

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216