امروز یکشنبه ۴ فروردین ماه ۱۳۹۸ برابر است با 2019/03/24

تماشا کنید: نواختن ۹۰ ساز برای یک آهنگ توسط یک نفر


دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴ ۱۹۸ views
دسته: اخبار

نواختن ساز شاید زمان گوش دادن به موسیقی تصویری از فرآیند سخت نواختن و ویرایش هر یک از نواهای جداگانه‌ی برگرفته از سازهای موسیقی نداشته باشیم؛ حال آنکه یک نوازنده موفق شده تا ۹۰ ساز مختلف را به طور همزمان برای یک آهنگ بنوازد.

 برای اغلب افراد نواختن آلات موسیقی امری بسیار سخت و طاقت فرسا است؛ به واقع نیز این چنین است، چراکه تسلط کامل برای نواختن یک ساز به تلاش و ممارست فراوانی نیازمند است که منشا آن داشتن اراده‌ی زیاد برای این موضوع است.

حال یک گیتاریست موفق شده تا با استفاده از ۹۰ ساز مختلف که وظیفه‌ی نوازندگی آن را خود بر عهده گرفته، یک قطعه‌ی موسیقی سنتی یونانی را بنوازد. وی پس از نواختن هر یک از سازها، با استفاده از ویرایش ویدیو و میکس قطعات نواخته شده، این آهنگ را تدوین کرده است.

نام قطعه‌ی نواخته شده Misirlou است. این گیتاریست آلات موسیقی خود را از موزه‌ی موسیقی واقع در فینیکس امانت گرفته که دارای بیش از ۶۰۰۰ آلت موسیقی است.

 

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216