امروز پنج شنبه ۴ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/24

تست طراحی جدید اینستاگرام


دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۹۲ views
دسته: اخبار

اینستاگرام یکی دیگر از محبوب ترین شبکه های اجتماعی میباشد که در بین کاربران از محبوبیت خاصی برخوردار است. اما در این مدت اینستاگرام تغییراتی را در ظاهر اپلیکیشن خود ایجاد نکره است و همیشه به رنگ آبی پرنگ بوده است. اما بر اساس اخباری که منتشر شده است این شبکه اجتماعی در حال ایجاد تغییراتی در ظاهر اپلیکیشن خود میباشد.

برخی از کاربران بعد از آپدیت اینستاگرام خود شاهد ظاهری سیاه و سفید بوده اند که در این آپدیت آیکون ها نازکتر شده است و رنگ خاصی نداشته است . این کاربران از آپدیت جدید اینستاگرام عکس گرفته و برای Mashable  ارسال کرده بودند.سخنگوی اینستاگرام گفته است که “ما در حال تست طراحی های های جدید با درصد کمی از جامعه جهانی بوده ایم.”

تصویر فوق نمایی از ظاهر جدید این اپلیکیشن میباشد . همانطور که در شکل مشخص است آیکون دوربین و آیکون پروفایل کاربر دستخوش تغییراتی شده است و رنگ خاصی هم نیز ندارد. اینستاگرام از این طراحی جدید هدف خاصی دارد .به نظر میرسد هدف اصلی اینستاگرام این بوده است که تنها از یک رنگ در طراحی جدید خود استفاده کند تا تمرکز کاربر را نسبت به تصاویر و ویدئوها منحرف نسازد ،زیرا پایه اصلی این اپلیکیشن بر اساس تصاویر و ویدئوها میباشد. هم چنین استفاده از رنگ ها مختلف در طراحی ممکن است بعد از مدتی برای کاربران خسته کننده باشد. اگر  طراحی جدید اینستاگرام به صورت سیاه و سفید باشد بسیار موفق عمل کرده است.

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216