امروز شنبه ۴ اسفند ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/02/23

تاریخ اجرایی شدن طرح رجیستری موبایل اعلام شد / شهریور ماه آغاز اجرای طرح


سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۴۲ views
دسته: اخبار

کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارزتهران گفت:با اجرای طرح رجیستری واردات قاچاق تلفن همراه از دایره اقتصاد حذف می‌شود.

علی اکبر پور احمد نژاد دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران، با اشاره به اینکه سال گذشته ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ریاست جمهوری برنامه ریزی هایی را انجام داده است که مهم ترین آن اجرای طرح رجیستری است، اظهار داشت : در صورتی که واردات با کسب تشریفات قانونی انجام شود سریال نامه تلفن همراه در سامانه مخابرات ثبت می شود و حق استفاده از شبکه کشور را خواهند داشت در غیر اینصورت عملا غیرفعال خواهد بود.

وی افزود: با همکاری دستگاه های متولی به ویژه وزارت ارتباطات برنامه ریزی ها دردست اقدام است و طبق قولی که داده شده این طرح شهریور ماه عملیاتی می شود.

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران تصریح کرد: طی گشت های عملیاتی در سطح مبادی عرضه کلان و خرد در استان تهران و جمع آوری واردات قاچاق در قالب محموله های قاچاق جاسازی شده کشفیات متعددی را داشته ایم.

پور احمد نژاد گفت: با بازرسی هایی که سازمان صنعت، معدن و تجارت از برخی واحدهای عرضه کننده داشته است، پرونده های قاچاق این کالاها به دلیل فقدان اسناد قانونی ضبط و به مراجع قانونی ارائه شده است و اخیرا نیز ۲ درصد دیگر از تعرفه واردات تلفن همراه کاهش یافته است که امیدوارم شاهد باشیم شرایط برای تولید داخلی تلفن همراه فراهم شود و واردات تلفن همراه  قاچاق از عرصه اقتصاد کشور حذف شود.

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216