امروز شنبه ۴ اسفند ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/02/23

تاثیر سئو قوی در موتورهای جستجو


شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴ ۱۸۰ views
دسته: اخبار

اکثر افرادی که دارای وبسایت میباشند امروزه توجه ویژه ای به موتورهای جستجو دارند چرا که بیشترین بازدید وبسایت ها از موتور های جستجو و شبکه های اجتماعی است در این مطلب نکاتی برای داشتن یک سئو قوی را بازگو میکنیم.

ابتدا بد نیست نگاهی به تعریف این کلمه داشته باشیم و بدانیم اصلا سئو چیست و به چه فرایندی گفته میشود.

سئو چیست؟

سئو یا بھینه سایت برای موتورھای جستجو مروبط به تمام کارھایی میباشد که به شرکتھا/سایت ھا کمک میکند تا حضور خود در نتایج جستجوی موتورھای جستجو را تقویت کنند.در نتایج جستجو گوگل نتایجی را که تصور میکند مرتبط ترین و با ارزشترین مطالب نسبت به موضوع ھستند به کاربران نشان میدھد. ارزش صفحات معمولا براساس لینک ھایی که به صفحات ارسال میشوند محاسبه میشوند.به زبان ساده یک صفحه تا زمانی میتواند امید حضور در نتایج جستجو را داشته باشد که باقی صفحات به آن لینک بدھند.

 

محتوای ارزشمند و خوب باعث میشود افرادی که از آن لذت بردهاند به شما لینک بدھند و در نتیجه گوگل به این تفکر برسد که این محتوا برای کاربران میتواند مفید باشد.درنتیجه باید به بخش تولید محتوا خود بسیار اهمیت بدهید ،وجود محتوا های جذاب و کاربردی کمک شایانی به دیده شدن هرچه بیشتر مطالب شما در موتور های جستجو میکند اما دقت داشته باشید از کلید واژه های کاربردی زیادی باید استفاده کنید تا گوگل مطالب شما را بیشتر تشخیص داده و در بالاتر از سایت های دیگه قرار دهد .

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216