امروز سه شنبه ۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/22

بیش از ۱۱ میلیارد دانلود از پلی استور گوگل


دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۳۴ views
دسته: اخبار

 

در حال حاضر  پلی استور گوگل دارای بیش از ۲ میلیون اپلیکیشن میباشد.کخ تمامی کاربران اندروید میتوانند به راحتی اپلیکیشن ها را برای اسمارت فون خود دانلود کنند . در طول ۶ سالی که از معرفی این پلی استور میگذرد پیشرفت های زیادی داشته است و کاربران زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

در سال های گذشته مارکت اندروید مکانی برای دانلود اپلیکیشن ها بود که دارای فقط ۳۰ هزار اپلیکیشن بود. بر اساس گزارشاتی که منتشر شده است در ۳ ماه اول سال ۲۰۱۶ حدود ۱۱ میلیارد دانلود از پلی استور صورت گرفته است که نسبت به ۳ماه مشابه در سال گذشته حدود ۶٫۷ درصد افزایش داشته است.

در بین بسته بندی های انجام شده در استور  تعداد بازی ها حدود ۵ برابر بیشتر از دیگر برنامه ها میباشد اما رشد ۱۰ درصدی در ۳ ماه اول داشته است. اما دسته مربوط به اپلیکیشن های عکاسی رشدی ۲۰ درصدی داشته است. به طور کلی در صدر این لیست شبکه های اجتماعی میباشد که بیشترین دانلود را در طی این مدت به خود اختصاص داده است . شبکه های اجتماعی مانند Facebook Messenger, Facebook و Snapchat  سه رتبه اول از نظر تعداد دانلود را به خود اختصاص داده اند. برنامه هی محبوب دیگر از جمله Candy Crush  – Jelly Saga وPandora وInstagram در رده های بعدی قرار گرفته اند.

 

 

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216