امروز یکشنبه ۴ فروردین ماه ۱۳۹۸ برابر است با 2019/03/24

بیش از ۱۸ درصد از سیستمهای اندروید از Lollipop استفاده میکنند


سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ ۲۷۸ views
دسته: اخبار

این یک ماه جدید میلادیست و همانطور که میدانید, سایتها به دنبال نمودارهای مختلف برای نمایش به کاربرانشان هستند.

ما هم برای شما یک نمودار جالب تهیه کرده ایم. در این نمودار مشخص شده که دستگاه های مختلفی که از سیستم عامل آندروید استفاده میکنند, از کدام نسخه از آن بهره میبرند. طبق نمودار ما مشخص شده که ۱۵٫۵ درصد از دستگاه ها از سیستم عامل اندروید ۵٫۰ استفاده میکنند و ۲٫۶ درصد هم از سیستم عامل اندورید ۵٫۱ , جدیدترین ورژن اندروید, بهره میبرند. البته اگر بخواهیم با نمودار ماه پیش مقایسه کنیم, سیستم عامل اندروید که ساخت گوگل میباشد, توانسته رشد ۵٫۱ درصدی داشته باشد. در کنار آن, سیستم عامل اندروید ۴٫۴ یا همان KitKat در ۳۹٫۳ درصد دستگاه ها استفاده میشود و رشد ۱ درصدی داشته است.
بعد از KitKat, اندروید ۴٫۳ , ۴٫۲X و ۴٫۱x به ترتیب ۴٫۷% , ۱۵٫۹% و ۱۳٫۰% از نمودار را به خود اختصاص میدهند که در مجموع میشود ۳۳٫۶ درصد. بعد از مدل های Jelly Bean , نوبت میرسد به مدل های Ice Cream Sandwich یا همان مدل های ۴٫۰٫۳ و ۴٫۰٫۴ که در ۴٫۱ درصد از دستگاه ها استفاده میشوند. گوشی های Gingerbread یا همان اندروید ۲٫۳٫۳ و ۲٫۳٫۷ نیز در ۴٫۶ درصد از دستگاه ها استفاده میشوند. در آخر میماند ورژن Froyo یعنی اندروید ۲٫۲ که در تنها ۰٫۳ درصد از گوشی ها استفاده میشود.
این اطلاعات از قسمت بازدید کاربران از Google Play Store که در مدت یک هفته بررسی شده , برداشته شده است. در کنار این مسائل , اگر به شما بخواهیم نشان بدهیم که چند سال است از نسخه های قدیمی دارد استفاده میشود, باید بگوییم بیش از ۵ سال , ما در مورد Froyo صحبت میکنیم که درآن موقع باعث میشد تا کسانی که از اندروید استفاده میکنند, وقتی بخواهند از مرورگرها استفاده کنند, بتوانند انیمیشن های فلش را مشاهده کنند که در زمان خود یک حرکت بزرگی بود. خب نمودار ما تمام شد. باید صبر کرد و دید ماه دیگر چه تغییراتی اعمال خواهد شد و دید چقدر از کاربران KitKat به مدل جدیدتر اندروید یعنی ۵٫۱ نقل مکان خواهند کرد.

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216