امروز دوشنبه ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2018/10/22

با یکی از باگ های ویندوز ۱۰ آشنا شوید


شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۶۶ views
دسته: اخبار

اخیرا مایکروسافت یک بسته بروزرسانی مهمی برای ویندوز ۱۰  منتشر کرده است که به این وسیله یکی از باگ هایی که کاربران مدام از ان شاکی بودند و شکایت داشتند رفع میشود در ادامه با جزئیات بیشتر در خدمت شما هستیم.

برخی از کاربران پس از ارتقاء کامپیوتر شخصی خود به ویندوز ۱۰، با این معضل موجه شده‌اند که دستگاه آنها در یک حلقه بی‌پایان بوت شدن گرفتار می‌شود.مایکروسافت این بسته امنیتی را برای پیشقراولان مهاجرات به ویندوز ۱۰ که دچار این مشکل شده بودند فراهم آورده است.مایکروسافت گفته: «این به‌روزرسانی به منظور افزایش کارآیی ویندوز عرضه شده است.»این شرکت همچنین در توضیح خود افزوده است: «این وصله بصورت تجمعی عرضه شده است و بنابراین آپدیت‌های قبلی را نیز دربرمی‌گیرد.»

مطابق متد جدید مایکروسافت، این به‌روزرسانی به صورت خودکار اجرا می‌گردد، همچنین پس از اجرا، رایانه باید یک بار بوت گردد.با این وجود، هنوز شکایات زیادی از سوی کاربران اعلام شده که به گفته آنان، به‌روزرسانی مزبور آنچنانکه باید، عملکرد مناسبی ندارد و کاربران، نتیجه لازم را از آن دریافت نکرده‌اند.یکی از نخستین اعتراضات کاربران که در قالب کامنت ارائه شده این بود: «امروز نخستین به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ را دریافت کردم، که البته نصب آن با شکست مواجه شد!»

اکنون مایکروسافت یک به‌روزرسانی منتشر کرده که این مشکل را حل می‌کند، و همچنین توصیه نموده که در صورتیکه همچنان با این مشکل مواجه هستید، با مراجه به کنتل پنل و مروز کردن فهرست به‌روزرسانی‌های انجام شده، آپدیت “KB3081436” را انتخاب و آن را حذف نمایید، سپس دستگاه خود را راه‌اندازی مجدد کنید.

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی

Processing your request, Please wait....

برچسب ها

کلمه رمز جهت بازگشايي فايل فشرده عبارت www.digidownload.ir مي باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of

آمار سایت

 • ۰
 • ۰
 • ۲۲۸
 • ۵۱
 • ۲,۹۶۱
 • ۱۲,۳۱۸
 • ۸۶,۶۱۳
 • ۲,۸۲۶,۸۷۸
 • ۶۸,۷۸۹
 • ۲۸
 • ۵,۶۳۱