امروز پنج شنبه ۴ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/24

با ویژگی های siri در IOS 9 بیشتر آشنا شوید


دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴ ۱۷۶ views
دسته: اخبار

شاید بتوان مهم ترین تغییر صورت گرفته در iOS 9 را هوشمندتر شدن Siri دستیار صوتی این سیستم عامل به حساب آورد، در واقع Siri نیز همانند Google Now در اندروید M، با فناوری موسوم به Proactive Intelligence از این پس موقعیت مکانی کاربر و حتی ابزارهای متصل شده به دستگاه آی او اسی شما را در نظر گرفته و در کنار بهبود قابلیت یادگیری، پیشنهادات هوشمندانه تری را ارائه خواهد کرد.

علاوه بر این Siri لیست ایمیل ها و یادداشت های شما را نیز به صورت کامل بررسی می کند و به عنوان مثال در صورت وجود ترافیک در مسیر منتهی به مکان قرار ملاقات بعدی شما، به صورت پنجره ی پاپ آپ، یادآوری (Reminder) را زودتر از موعد مقرر به شما نمایش می دهد، تا به موقع به مکان مورد نظر خود برسید.

همچنین سیری از این پس در نتایج جستجو خود اطلاعات موجود در اپلیکیشن ها را نیز وارد کرده و این نتایج را به صورت کارت هایی به کاربر نمایش می دهد، شایان ذکر است جهت مشاهده نتایج این چنینی تنها یک بار لمس کارت مورد نظر کافی بوده تا وارد محیط برنامه ی مرتبط با آن شوید، بازگشت به فهرست جستجو نیز به سادگی با لمس گزینه ی بازگشت امکان پذیر خواهد بود.

برای بعضی ها , می توانید از سیری سوالاتی را بپرسید و همچنین قرار دادن Remainder و زنگ هشدار و فرستادن پیام ها و… سیری مانند یک دستیار شخصی عمل میکند.
از وقتی که دستیار شخصی شما علایق و چیزی های را که دوست ندارید را می داند , وقتی در حال موسیقی گوش دادن هستید , چه خوراکی را بیشتر دوست میدارید و خیلی چیز های دیگر: سیری به اندازه ی کافی با هوش هست که علایق شما را تشخیص دهد و همچنین به شما پیشنهاداتی نیز میدهد.فقط این نیست , سیری به برنامه های من هم که هر روز استفاده میکنم توجه میکند. به من برنامه ی را پیشنهاد میکند که ممکن است خود Apple Music باشد , خبری و یا از شبکه های اجتماعی.

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216