امروز سه شنبه ۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/22

با ربات هوشمند Spencer هرگز از پرواز خود جا نمانید!


یکشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴ ۱۶۱ views
دسته: اخبار

این آرزوی همه ی ماست که وقتی به مکانی ناشناخته می رویم و عجله هم داریم ، فردی باشد که به طور کامل به راهنمایی ما بپردازد. ربات Spencer این آرزوی شما را به واقعیت تبدیل می کند. برای آشنایی با این ربات هدایتگر بامزه همراه ما باشید.

این ربات به طور آزمایشی از انتهای این ماه در فرودگاه امستردام مشغول به کار خود خواهد شد.شاید برای خیلی از ماها پیش امده باشد که پروازی در پیش دارید و از برنامه زمانی خود نیز عقب مانده اید و نیاز دارید به محض وارد شدن به فرودگاه فورا به سمت گیت ورودی هواپیمای خود پیش بروید اما در آن لحظه با توجه به استرس موجود و ناوارد بودن به فرودگاه کاملا گیج و سردرگم می شوید.اینجاست که Spencer به کمک شما خواهد شتافت.همیشه مسیریابی برای شرکت های خطوط هوایی بسیار چالش برانگیز بوده است و به عنوان مثال شرکت هوایی KLM بخش بزرگی از بودجه خود را صرف استخدام کارمندانی برای کمک و هدایت مسافرانی که به دنبال پروازهای خود هستند میکند.اما از ماه دیگر برای اطمینان کامل از این که هیچ اتفاقی از زیر چشمان این هدایتگران خارج نمی ماند Spencer نیز با کمک لیزرهای تعبیه شده بر روی خود و ارتباط با چشم افراد و نقشه های پیشرفته موجود در خود  از فرودگاه به کمک خدمه خواهد شتافت.

در رابطه با این پروژه یکی از دست اندرکاران این پروژه گفته است که مسیریابی در فرودگاهی که همه اش از بلوک های شیشه ای موقت ساخته شده است و مدام در حال تغییر است بسیار سخت است و اهمیت این پروژه پس از اتمام آن معلوم خواهد شد.

توسعه دهندگان این ربات اکنون بر روی نقشه های بسیار جامعی از فرودگاه های مختلف دنیا برای این ربات کار می کنند.و جالب است بدانید که تیم سازنده فهمیدن رفتارهای بشری و تا حدودی آداب اجتماعی را به این ربات آموخته اند.در نتیجه در مکان های شلوغی مثل فرودگاه ، این ربات از طریق رفتار مردم می تواند سطح استرس و عجله مردم را درک کند و به کمک افرادی که به کمک بیشتری احتیاج دارند بشتابد و با آن ها رابطه خوبی را برقرار کند و از طریق کمک رسانی اضطراب را در فرد برطرف کند.

 

این ربات در اولین مرحله از ازمایش خود به مدت یک هفته مشغول به کار خواهد شد و پس از آن با دیتاهای جمع شده در طول این یک هفته فرایند های بهبودی ربات شروع خواهد شد.

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216