امروز شنبه ۴ اسفند ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/02/23

با تغییر جدید گوگل از شر ایمیل های اسپم راحت شوید


جمعه ۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۷۴ views
دسته: اخبار

سرویس ایمیل گوگل اخیرا تغییری جدید به خود دیده است گوگل برای جلوگیری از ارسال ایمیل های تبلیغاتی انبوه و کاهش دیده شدن ایمیل های اسپم راهکاری جدید را در پیش گرفته است.

گوگل در بروزرسانی جدید اپلیکیشن جیمیل خود در اندروید ،دو قابلیت جدید را فعال کرده که بیش از پیش به تمیز و مرتب شدن inbox تان کمک میکند Block Sender یکی از قابلیت های است که توسط گوگل در منوی سمت راست برنامه فعال شده است و برای فعال کردن این  قابلیت تنها کافی است روی علامت سه نقطه عمودی در داخل محیط ایمیل فرستاده شده کلیک کرد. قابلیت حذف اشتراک هم در منوی مشابهی وجود دارد که بر روی نوار باریک قرمز رنگ در بالای جیمیل تعبیه شده است.در صورت بلاک کردن یک کاربر ایمیل‌های ارسالی وی مستقیما به بخش هرزنامه‌ها رفته و کاربر آنها را مشاهده نمی‌کند. همچنین در صورت حذف اشتراک هم ایمیل‌های آن فرستنده خاص دیگر ارسال نخواهد شد.

همه این ها تدابیری است که گوگل برای کم شدن ایمیل ها نامربوط در اینباکس کاربران خود اندیشیده است با این وجود باز هم ایمیل های تبلیغاتی برای کاربران ارسال میشود انتظار میرود این اقدام منجر به کاهش ایمیل های اسپم شود.

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216